Trwa ładowanie...
bErpucpx

Notowania

Przejdź na

Zakaz handlu do doprecyzowania. Śniadek: "Tu powinna być zasada: wszyscy albo nikt"

W Sejmie pojawi się nowelizacja zakazu handlu tak, by ukrócić proceder otwierania sklepów na placówkę pocztową. - Tu powinna być zasada: wszyscy albo nikt - mówił Janusz Śniadek z PiS w programie "Money. To się liczy", dodając, że każda furtka, która by się pojawiła, mogłaby być nadużywana. Śniadek mówił, że w PiS jest zielone światło dla takiego uszczelnienia zakazu handlu. Pytanie: czy poprze je Jarosław Gowin? - To trudne do przewidzenia, ale sądzę, że tak jak większość, dostrzeże te racje - odparł Śniadek.

14-06-2021
0
0
20
Podziel się
Komentarze (20)
zobacz więcej komentarzy (20)
bErpucpJ
KOMENTARZE
(20)
Janek
miesiąc temu
HANDEL POWINIEN BYĆ DOZWOLONY ZAWSZE I WSZĘDZIE !!
Jax
2 miesiące temu
Wszyscy albo nikt? To pozdro dla pracowników restauracji, hoteli, kierowców autobusów i całych grup zawodowych, które muszą pracować w niedzielę. To są obywatele drugiej kategorii czy co?
Bolek & lolek
2 miesiące temu
Korde jak sie nic nie umie zrobic poza narzekaniem jak Gowin, ze 7 tys za bycie populista to za malo zeby przezyc? To sie zabiera za Zakaz handlu, zeby czasem nie mieli wiecej od niego! Co za hipokryta!
bErpucqb
Fuj fuj
2 miesiące temu
Nie da się jeśli czekolady wedlowskiej luksusowej z orzechami laskowymi bo to jakieś fałszerstwo...kupiłam i ewidentnie czuć orzeszki arahidowe i podrobioną czekoladę jakby to było czekoladopodobne. Coś potwornego a myślałam że będzie pyszne bo dawno nie jadłam...Podobnie niesmaczne jest mleczko ptasie ale tego to już od dawna nie jem bo nie da się jeść i to nie to samo co było w latach 70tych 80tych. Ponoć chinolki kupili fabrykę wedle. i powoli wszystko podrabiają...
ada
2 miesiące temu
Gowin ,do domu ,na ogródek ,sam pracuj w niedzielę