Trwa ładowanie...
bEqiKvud

Notowania

Przejdź na

Zakaz handlu w niedzielę czasowo zniesiony? Nie ma na to szans

- W tej chwili nie rozważamy takiego projektu. Wprowadziliśmy zmiany, na których zależało pracodawcom, czyli możliwość dostarczania towarów w niedzielę - mówił w programie "Money. To się liczy" Stanisław Szwed, wiceminister rodziny i pracy. Przypomniał, że najbliższa niedziela 5 kwietnia będzie handlowa. Jest to jeden z wyjątków w ciągu roku. Wynika to z tego, że jest to ostatnia niedziela przed Wielkanocą.

03-04-2020
0
0
19
Podziel się
Komentarze (19)
zobacz więcej komentarzy (19)
bEqiKvup
KOMENTARZE
(19)
kasjerka
rok temu
Najważniejsze to sklepy handlujące w każdą niedzielę ! Ogarnijcie się rodacy - to wasz jedyny sposób na spędzanie niedzieli ?? A jeśli już my sprzedawcy mamy pracować w każdy dzień tygodnia to przede wszystkim : płaca brutto na 1 etat chociaż 4500 zł brutto , nie żadne tam 2900 zł brutto ! Skoro bez sklepów i zakupów nie możecie się obyć także w niedziele to od korporacji zachodnich które są właścicielami różnych marketów , pepco , kik , textil market , ccc to żądamy płacy adekwatnej do ciągłej dyspozycyjności . Koniec i kropka . Jedni mają co 5 dni wolne soboty i niedziele a my pracownicy sklepów to co ?? I nie wyjeżdżajcie mi tu z pracującymi studentami bo cała Polska to nie wielkie miasta z uczelniami ! W reszcie kraju i sklepach pracują kobiety i mężczyźni mający rodziny i życie rodzinne i więcej niż 22 lat życia . Koniec i kropka .
xxx
rok temu
Czyli dalej walka z wolnością ,tym razem gospodarczą. Pisie szkodniki!
jędrek
rok temu
Jarek powinien stać w kolejkach to może by coś zrozumiał.
bEqiKvuH
Kolo
rok temu
Niedziela handlowa hura, w końcu będę mógł iść do galerii kupić nowy garnitur i buty.
imperator
rok temu
za komuny sklepy zamykano w sobotę i jakoś wszyscy żyją , nikt nie umarł . ci co w niedziele kupują niech oni idą do pracy a w tygodniu niech robią zakupy ....