Trwa ładowanie...
bEUSVhfp
Notowania
Przejdź na

Zakaz lotów do 44 krajów. Nowe przepisy namieszały

- 2 września weszło w życie nowe rozporządzenie, które będzie obowiązywało do 15 września. Ono wprowadza zamieszanie. Wynika ono z tego, że pojawił się zakaz lotów do poszczególnych krajów, natomiast nowością jest to, że dotyczy to tylko lotów rejsowych, ale nie czarterowych - mówiła w programie Newsroom WP Klaudyna Fudala z serwisu wakacje.pl. - W praktyce oznacza to, że jeśli do połowy września mamy zaplanowaną wycieczkę lotem czarterowym, to ona się normalnie odbywa. Jeśli zaś lotem rejsowym, to te wycieczki są anulowane. W związku z tym turysta ma możliwość albo zamiany kierunku, albo wyboru vouchera, albo rezygnacji - tłumaczyła. - Kontrowersje najbardziej pojawiły się wokół trzech kierunków: Hiszpanii, Malty i Albanii - dodała.

02-09-2020
0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
bEUSVhfB
KOMENTARZE
(6)
Kroolik
rok temu
Już nawet pomijając kraje bez lotnisk, to na takiej Malcie jest 20 zachorowań dziennie. W Polsce 900. Serio, PIS uważa że Maltańczycy są dla nas zagrożeniem? Rozumiem, że jak przyjadę z Malty, czy tam z Hiszpanii, po drodze minimum 2 razy przechodząc badanie na lotnisku, to stanowię zagrożenie. Natomiast jak przyjadę np. ze Śląska, gdzie zachorowań jest 10x więcej niż na całej tej Malcie, to zagrożeniem nie jestem. Do jakiego stopnia trzeba mieć zlasowany mózg, żeby po pół roku nie-dziania-się-niczego jeszcze wierzyć, że te PISowskie czynowniki mianowane ze sprzątaczek nad czymkolwiek panują?!
jak sądzicie?
rok temu
wiadomo, że przewał na 3,7 mld zł ksywa -rozbudowa Czajki- podpisała w 2008 r Grąkiewicz-Walc z PO,aTrzaskowski i polskojęzycznemedia twierdzą, że to wina Kaczyńskiego,czy to oznacza, że Prezydent pofatygował się do ratusza, przystawił Grąkiewicz pistolet do głowy i zmusił ją do podpisania przewału?
taką mam konc...
rok temu
dobrym rozwiązaniem problemów z wakacyjnymi lotami, byłoby przywrócenie rządów SLD i PSL, kiedy 6 milionów Polaków dostawało pensje w przeliczeniu 130 EUR/mc, a 3 miliony Polaków dostawała pensje w przeliczeniu 90 EUR i prawie wszystko było droższe, niż teraz i 70% Polaków nie było stać choćby na tydzień urlopu poza domem
bEUSVhfT
Ona40
rok temu
Rejsowy nie a czarter już tak gdzie tu jakąś logika zakaz lotów ale można autem paranoja
Daro
rok temu
Globalna Pasożydnicza Mafia nie odpuszcza. Myślę, że najlepszą bronią jest obśmiać tych, którym marzy się totalny zamordyzm. Na szczęście oni opuścili maski. Znamy ich cel. Wiemy kogo wziąść na celownik