Trwa ładowanie...
bESVgsRN
Notowania
Przejdź na

Zakaz palenia w kominku. Kogo obejmie?

Palenie drewnem w kominkach zakazane w pewnych regionach, gdy pojawiają się "dni smogowe". - Zakaz dotyczy przede wszystkim tych, dla których kominek jest drugim źródłem ciepła, mają na przykład piec gazowy, a kominek jest tylko ozdobą. Tylko tych osób dotyczą przepisy. Jeśli ktoś ma kominek, który jest jego jedynym źródłem ciepła, ten może nadal grzać - powiedział w programie "Money. To się liczy" Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego. - Trzeba też podkreślić, że zakaz będzie obowiązywał tylko w dni smogowe, czyli jego jakość będzie groźna dla naszego zdrowia i nie będzie nadawało się do oddychania. To oczywiste, że w takie dni palenie rekreacyjne, dla przyjemności, powinno być zakazane - dodał i podkreślił, że problemem jest też informowanie użytkowników kominków o tym, iż danego dnia zakaz obowiązuje.

515 reakcji
23
404
88
Podziel się
Komentarze (88)
zobacz więcej komentarzy (88)
bESVgsRZ
KOMENTARZE
(88)
juk
11 miesięcy temu
Tak lepiej weglem opalac
Wańkowicz
rok temu
Pan Redaktor powinien popracować nad swoim zawodowym warsztatem, bo stara się przekazać nieprawdziwą informację, że jest zakaz palenia w kominku. Informacja jest następująca, że w dni smogowe jest zakaz palenia w kominku jeśli tenże kominek jest drugim źródłem ciepła. Ale jeśli kilka razy powtarza się informację bez jej uwarunkowania, to jest to nierzetelne dziennikarstwo.
hehehe
rok temu
Nooo Polacy !! Likwidować kominki, samochody , piece , ogniska , grille !! Jesteśmy przecież potęgą!! Mocarstwem, który każdy Chińczyk by czapką przykrył he he he!! Pomożemy, bo możemy...a że praktycznie nic nie możemy oprócz dania samym sobie w kość to już co innego !!!
bESVgsSr
Zagłoba
rok temu
Dwa rodzaje kominków=jedne w salonach magnaterii złodziei i polityków =zgoda=drugie zwykłego ludu prostego tez palacego drzewem ale nie zgoda=bo przeciez PIS ustalił ze w tym kraju sa ludzie lepsi i gorsi jednym wolo wszystko drugim nie wolni NIC=aALE SĄ TACY CO SIE UWAZAJA ZA SPRAWIEDLIWYCH I NAWET TE NAZWE MAJA W SZYLDZIE TEJ KLIKI??
kominek
rok temu
Niech się zajmą płonącymi składowiskami odpadów, bo to jest katastrofalne dla jakości powietrza. Kominki, to przy tym mały pikuś.
...
Następna strona