Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Palenie drewnem w kominkach zakazane w pewnych regionach, gdy pojawiają się "dni smogowe". - Zakaz dotyczy przede wszystkim tych, dla których kominek jest drugim źródłem ciepła, mają na przykład piec gazowy, a kominek jest tylko ozdobą. Tylko tych osób dotyczą przepisy. Jeśli ktoś ma kominek, który jest jego jedynym źródłem ciepła, ten może nadal grzać - powiedział w programie "Money. To się liczy" Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego. - Trzeba też podkreślić, że zakaz będzie obowiązywał tylko w dni smogowe, czyli jego jakość będzie groźna dla naszego zdrowia i nie będzie nadawało się do oddychania. To oczywiste, że w takie dni palenie rekreacyjne, dla przyjemności, powinno być zakazane - dodał i podkreślił, że problemem jest też informowanie użytkowników kominków o tym, iż danego dnia zakaz obowiązuje.

KOMENTARZE
(88)
juk
3 lata temu
Tak lepiej weglem opalac
Wańkowicz
4 lata temu
Pan Redaktor powinien popracować nad swoim zawodowym warsztatem, bo stara się przekazać nieprawdziwą informację, że jest zakaz palenia w kominku. Informacja jest następująca, że w dni smogowe jest zakaz palenia w kominku jeśli tenże kominek jest drugim źródłem ciepła. Ale jeśli kilka razy powtarza się informację bez jej uwarunkowania, to jest to nierzetelne dziennikarstwo.
hehehe
4 lata temu
Nooo Polacy !! Likwidować kominki, samochody , piece , ogniska , grille !! Jesteśmy przecież potęgą!! Mocarstwem, który każdy Chińczyk by czapką przykrył he he he!! Pomożemy, bo możemy...a że praktycznie nic nie możemy oprócz dania samym sobie w kość to już co innego !!!
Zagłoba
4 lata temu
Dwa rodzaje kominków=jedne w salonach magnaterii złodziei i polityków =zgoda=drugie zwykłego ludu prostego tez palacego drzewem ale nie zgoda=bo przeciez PIS ustalił ze w tym kraju sa ludzie lepsi i gorsi jednym wolo wszystko drugim nie wolni NIC=aALE SĄ TACY CO SIE UWAZAJA ZA SPRAWIEDLIWYCH I NAWET TE NAZWE MAJA W SZYLDZIE TEJ KLIKI??
kominek
4 lata temu
Niech się zajmą płonącymi składowiskami odpadów, bo to jest katastrofalne dla jakości powietrza. Kominki, to przy tym mały pikuś.
...
Następna strona