Trwa ładowanie...
bEJxtOLF
Notowania
Przejdź na

Zamek w Stobnicy do rozbiórki? Minister zabrał głos

W czwartek po południu poznańska prokuratura poinformowała o zatrzymaniu 7 osób w sprawie zaniedbań przy budowie zamku w Stobnicy. - Tu chodziło z jednej strony na niedbalstwo urzędnicze, a z drugiej o zwyczajne oszustwo - komentuje w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski Michał Woś, minister środowiska. Podkreślił jednocześnie, że to właśnie z inicjatywy resortu śledztwo nabrało tempa. Co teraz stanie się z zamkiem? - To będzie decyzja nadzoru budowlanego: czy rozebrać tę budowlę czy nie - odpowiada Michał Woś. Minister nie odpowiada jednak jednoznacznie, jakiej decyzji oczekuje on sam. - Zleciłem regionalnemu dyrektorowi ochrony środowiska bardzo intensywne prace w tym zakresie - puentuje szef resortu środowiska.

522 reakcje
189
95
238
Podziel się
Komentarze (238)
zobacz więcej komentarzy (238)
bEJxtOLR
KOMENTARZE
(238)
freeman K
rok temu
Jak inwestor zapisze się do PiS, , to może spać spokojnie...
All
rok temu
Pozwolenie na budowę było bo przecież cały czasz gadają o unieważnieniu pozwolenia, czyli urzędasy pozwolenie wydali a że są z mafi zwanej państwem to państwo czyli my za rozbiórkę zapłacimy, uprzedzam wasze jęki że łapówki ze niezgodnie z chu... Wie z czym pozwolenie było i szlus
Klik
rok temu
Coś mi tu śmierdzi, czyżby pis maczał w tym palce, może to ich jakaś potajemna inwestycja ?
bEJxtOMj
Piotr
rok temu
Jeżeli niezgodnie z prawem to rozebrać.
Nick
rok temu
Do rozbiórki...!!!!!!! Samowola nie może być ponad prawem...!!!!!!!!!! Prawo jest obowiązkowe dla wszystkich...!!!!!!!!!
...
Następna strona