Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamiast piątki Kaczyńskiego powinna być szóstka. Będzie dobrowolny ZUS?

Na stole jest "piątka Kaczyńskiego", a powinna być "szóstka", bo wśród pomysłów przedwyborczych zabrakło propozycji dla przedsiębiorców – uważa Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. - Może trzeba było szepnąć prezesowi o tym szóstym postulacie? – zapytał prowadzący program "Money. To się Liczy" Mateusz Ratajczak. - Szepniemy za miesiąc – zapewnił Rzecznik. Chodzi tu o dobrowolny ZUS, bo wielu przedsiębiorców nie jest w stanie płacić ryczałtu. W rezultacie mamy całą armię zadłużonych, którzy nierzadko tracą cały dorobek, np. mieszkanie, na poczet zaległego ZUS-u.

0
0
30
Podziel się
Komentarze (30)
zobacz więcej komentarzy (30)
KOMENTARZE
(30)
Gorszy sort
4 lata temu
Świetnie. Jarek tak trzymaj. Od razu się wypisuje. To co zebrałem do tej pory przelejecie mi na konto i żegnaj Gienia świat się zmienia. Ps: i tak na was nie zagłosuje!
Bedney58
4 lata temu
tak powinno być zus od faktury,a nie dla mafi zusowskich, i młodzi przedsiębiorcy by zyskali,i ci z wieloletnim doswiadczeniem,JESTEM ZA.
Aaddaam
4 lata temu
Od dochodu!!!! 1000 dochód i stowe płacisz ..10.000 dochód i 1000 płacisz zus.
Krzyś
4 lata temu
Jak czytam te komentarze o demokracji, poątkach, szóstkach to dochodzę do przekonania, że Polacy to jednak zaścianek. W Wenezueli a i Grecji też była demokracja i widzimy do czego populizm doprowadził. Tak przy okazji budżetu domowego też tak łatwo pieniążki rozdarcie? Pewnie gdyby były sąsiada i nit nie rzliczałby Was z rozdawania to też dalibyście innym sąsiadom spod sklepu dla poklasu a rozdawnictwo zawsze się źle kończyło i choć mamy nie ważne jaka opcja w większości historyków i filozofów u władzy to jednak na histori się nie uczą:(
Jo jo
4 lata temu
Zabrakło propozycji dla przedsiębiorców ? Bo przedsiębiorcom trzeba bedzie podnieść opłaty żeby na tą piątkę kaczki starczyło !!!!
...
Następna strona