Trwa ładowanie...
bEiqAOCt

Notowania

Przejdź na

Zamienili ruinę w piękny dom. Oto ile wydali

sez. 1, odc. 19

Co zrobić ze starym, drewnianym domem, który czasy świetności ma już dawno za sobą? Jeśli nie będziemy szczędzić czasu i pracy, możemy zamienić go w niepowtarzalne i komfortowe cudeńko. I wcale nie będzie to kosztowało fortuny. Tak zrobił Marcin Leszczyniak, który zaadaptował ponad osiemdziesięciometrową wiekową chatę. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Drugiego takiego domu nie znajdziesz nigdzie! Jak wyglądał przed remontem i jak prezentuje się teraz? Jakie wnętrze skrywa? Obejrzyj koniecznie nowy odcinek "Pomysłu na dom"!

07-05-2021
Tagi:
pomysł na dom, dom, nieruchomości
91 reakcji
16
0
75
Podziel się
Komentarze (75)
zobacz więcej komentarzy (75)
bEiqAOCF
KOMENTARZE
(75)
Wodafon
miesiąc temu
Gdy las będzie płonął, co wtedy? Podówrko bardzo nieprzyjazne.
Maruda?
miesiąc temu
Ale tam musi grzać latem!!! A słońce nieźle daje po oczach przez te kamienie łaminogi. Chuligan sięga i rzuca nimi. Nieprzytulność całości... Brrr! Śnieg spada na czarny taras, wszystkie brudy z lasu, zwierzątka, owady, no chyba,że chemia w ścianach. Skrzypiąca podłoga, marzenie! Wióry drewniane z belek. Nie dotykać!
szczery
miesiąc temu
Okropne. Brzydkie, drogie. Niefunkcjonalne, szkodliwe. Bez sensu. Tylko ten, który wtopił w to może to lubić, bo to jego własny ogonek.
bEiqAOCX
rgg
miesiąc temu
bańka na nieruchomościach rośnie bo kasa jest rozdawana, stopy procentowe poniżej inflacji i tani przez to kredyt. Ale kiedyś ta polityka odbije się nam czkawką. Stracą nie tylko posiadacze nieruchomości, ale przede wszystkim ludzie mający oszczędności. Dlatego trezba się do tego przygotować. Jak? Wiedza finansowa się przydaje. Przeczytajcie ksią.ż ke pt. Emery tura nie jest Ci potzerbna. Można się czegoś nauczyć.
Gumibear.
miesiąc temu
Super. Ale domek dla emerytów. Jak tam zmieścić 2 dorosłych i 4 dzieci. Masakra. Dek dla emerytów i tyle. Nie takie domki szukam.
...
Następna strona