Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zdalna księgowość. Polscy przedsiębiorcy w końcu się przekonali

13
Podziel się:

Rośnie zainteresowanie polskich firm e-księgowością. Sztuczna inteligencja nie zastąpi biura rachunkowego, ale uwolni np. od ręcznego przepisywania danych.

Pandemia wymusiła zmianę mentalności właścicieli firm, którzy uważali, że dokumenty muszą być gromadzone koniecznie w postaci papierowej.
Pandemia wymusiła zmianę mentalności właścicieli firm, którzy uważali, że dokumenty muszą być gromadzone koniecznie w postaci papierowej. (Fotolia)
bEJpYAuZ

Z powodu ograniczeń, które przyniosła pandemia koronawirusa wzrasta popyta na zdalną współpracę z księgowymi i elektroniczne przechowywanie oraz przesyłanie dokumentów rachunkowych – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

Prezes firmy in-Fakt na łamach dziennika przyznaje, że firmy, które zdecydowały się na takie usługi w tym roku, dały przychód o ponad 60 proc. wyższy niż nowi klienci z analogicznego okresu 2019 r.

E-księgowość ułatwia pracę księgowym i przedsiębiorcom, gdyż umożliwia zdalne przesyłanie danych. Papierowy obieg dokumentów staje się zbędny.

bEJpYAvb

Pandemia wymusiła zmianę mentalności właścicieli firm, którzy uważali, że dokumenty muszą być gromadzone koniecznie w postaci papierowej. Dopiero obecna sytuacja sprawiła, że podejście się zmienia – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

Przechowywanie dokumentów w wersji elektronicznej jest bezpieczne i pełni legalne. Zaletą takich usług jest także oszczędność nie tylko papieru, ale i czasu. Nie ma bowiem konieczności ręcznego „wklepywania” danych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEJpYAvC
gospodarka
wiadomości
KOMENTARZE
(13)
JACK
rok temu
LUDZIE !!! OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!! TESTY TO LIPA !!! PREZYDENT TANZANII OBNAŻYŁ PRZEKRĘT WHO I OŚMIESZYŁ ELITĘ ZACHODU !!! PRZESŁAŁ ON DO LABORATORIÓW WYMAZY OLEJU, OWOCU, PTAKA, KOZY, OWCY, NADAJĄC PRÓBKOM IMIONA I NAZWISKA. OKAZAŁO SIĘ, ŻE TESTY PCR NA KORONAWIRUSA WYPADŁY POZYTYWNIE DLA OWOCU, PTAKA I KOZY !!! OZNACZA TO, ŻE OWOC, PTAK I KOZA SĄ CHORE NA COVID-2019 !!! IM WIĘCEJ LIPNYCH TESTÓW, TYM WIĘCEJ ZAKAŻONYCH !!! A ŚMIERCIONOŚNE SZCZEPIONKI CZEKAJĄ !!!
yxyxyxxy
rok temu
a potem serwer padnie i nie będzie dokumentacji.
qul
rok temu
no ale istnieje ryzyko że urzędnik skarbowy podczas kontroli skasuje dane,było że kradli faktury.
bEJpYAvD
oburzona
rok temu
Zrobić zdalnie pracujący sejm i senat i zwolnic polowe z nich i będzie praktycznie i tanio. paranoja ten artykuł.
Reklama dźwig...
rok temu
Zwłaszcza pojedyncze faktury za paliwo do samochodu świetnie się wczytują że skanu. Te systemy sprawdzaja się w dużych firmach ale biuro rachunkowe gdzie każdy klient jest najważniejszy i jedyny ten system nie pomaga