Trwa ładowanie...
bECaTDbF
Notowania
Przejdź na

Zrobiłem test gofrów we Władysławowie. Wynik mnie zaskoczył

Paragony grozy znad morza robią furorę w sieci. Zazwyczaj dotyczą nie tylko ryb, ale też gofrów. Te - jak przekonują niektórzy - miały w tym sezonie znacznie podrożeć. Czy aby na pewno są tak drogie? Reporter WP, Klaudiusz Michalec, wybrał się do Władysławowa, aby to sprawdzić. Szybko się okazało, że ceny potrafią być zaskakująco różne. Czy najtańsze gofry smakują najlepiej? Ile trzeba za nie zapłacić? Odpowiedź w materiale wideo.

789 reakcji
297
226
266
Podziel się
Komentarze (266)
zobacz więcej komentarzy (266)
bECaTDbR
KOMENTARZE
(266)
Miedziak
2 miesiące temu
Ceny są jakie są. Najgorsza jest ludzka pazerność. Mój syn ma celiakę i nie może jeść glutenu. We Władysławowie w jedynym punkcie, który oferuje gofry bezglutenowe doliczają sobie 100% do gofra bezglutenowego, normalny 5 zł, bezglutenowy 10 zł. Dla porównania w pobliskim Chłapowie do bezglutenowego obiadu doliczali tylko 2 zł.
jak ty mówisz
2 miesiące temu
Po polsku mówi się próba a nie test. Ludzie otumanieni obcym , angielskim językiem(anglicyzacja) nie wiedzą już jak mówić.
Fant
2 miesiące temu
Mistrzowie od testowania frytek, jabłek i lodów. Zabrać się za robotę a nie jakieś nikomu niepotrzebne testy.
bECaTDcj
Poseydonn
2 miesiące temu
Skonczcie z tymi cenami gofrow, frytek i ryb. Mozna zabrac kanapki, kupic drozdzowke. Rozumiem na poczatku, ale od jakiegos czasu codzienniebjest jakis paragon. A test gofrow to juz w ogole jakas paranoja.
ryba
2 miesiące temu
za drogi, to nie jedz
...
Następna strona