Notowania

Życzenia świąteczne od prezesa NIK. Marian Banaś ma się dobrze

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś wykorzystał przedświąteczny czas, by złożyć życzenia Polakom. - Na Nowy Rok życzę, aby Państwo poczuli, że nasz wielki dom, który nazywamy Polską, zapewnia nam wszystkim ciepłe słowa i nakrycie - powiedział.

Podziel się
Dodaj komentarz
(NIK)
Marian Banaś składa Polakom świąteczne życzenia

Na stronie internetowej Najwyższej Izby Kontroli pojawił się wpis, w którym prezes Marian Banaś składa Polakom życzenia na nadchodzące Boże Narodzenie.

Oprócz tych w formie pisanej, pojawił się również materiał wideo. Na nim uśmiechnięty szef NIK życzy swoim rodakom wszystkiego, co najlepsze.

- Mało jest równie pięknych dni w kalendarzu jak ten, który się właśnie zbliża – Boże Narodzenie. W przedświątecznym biegu często tracimy z oczu to, co w tym dniu najwspanialsze i najważniejsze. Cud narodzin Dzieciątka jest niezwykłym darem, pięknym i poruszającym. Rodzi się miłość i radość - powiedział Banaś.

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Oprócz tego życzy Polakom poczucia wspólnoty przy wigilijnym stole, w duchu radości i miłości. - I niech w każdym domu znajdzie się nakrycie i ciepłe słowo dla każdego. Niech się spełniają nadzieje - słyszymy.

Zastrzeżenia dotyczą oświadczeń majątkowych szefa NIK.
Marian Banaś w tarapatach. CBA zawiadamia prokuraturę

- Na Nowy Rok życzę, aby Państwo poczuli, że nasz wielki dom, który nazywamy Polską, zapewnia nam wszystkim ciepłe słowa i nakrycie. Że dba o nas – tak samo, jak my staramy się dbać o niego - mówi Marian Banaś.

Marian Banaś. Ciąg dalszy kontrowersji. Szef NIK zleci kontrolę majątku premiera?
Marian Banaś. Ciąg dalszy kontrowersji. Szef NIK zleci kontrolę majątku premiera?

- Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich. Niech nie zabraknie w nim dobra i wzajemnego szacunku - puentuje prezes Najwyższej Izby Kontroli.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-12-2019

StanisławPanie Prezesie, proszę w 2020 nie ustawać w tropieniu przekrętów PiS !

23-12-2019

ewa......ale się dajecie wkręcać .....życzenia od oszusta, a wszystko dzięki PiS

23-12-2019

Marian ostro z PiSemPanie Marianie życzenia przyjęte ale po świętach i nowym roku trzeba się ostro zabrać za kontrolowanie PiS i to tak żeby prezes szybko poszedł na … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (73)