Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Życzenia świąteczne od prezesa NIK. Marian Banaś ma się dobrze

73
Podziel się

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś wykorzystał przedświąteczny czas, by złożyć życzenia Polakom. - Na Nowy Rok życzę, aby Państwo poczuli, że nasz wielki dom, który nazywamy Polską, zapewnia nam wszystkim ciepłe słowa i nakrycie - powiedział.

Marian Banaś składa Polakom świąteczne życzenia
Marian Banaś składa Polakom świąteczne życzenia (NIK)
bEidKlUB

Na stronie internetowej Najwyższej Izby Kontroli pojawił się wpis, w którym prezes Marian Banaś składa Polakom życzenia na nadchodzące Boże Narodzenie.

Oprócz tych w formie pisanej, pojawił się również materiał wideo. Na nim uśmiechnięty szef NIK życzy swoim rodakom wszystkiego, co najlepsze.

bEidKlUD

- Mało jest równie pięknych dni w kalendarzu jak ten, który się właśnie zbliża – Boże Narodzenie. W przedświątecznym biegu często tracimy z oczu to, co w tym dniu najwspanialsze i najważniejsze. Cud narodzin Dzieciątka jest niezwykłym darem, pięknym i poruszającym. Rodzi się miłość i radość - powiedział Banaś.

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Oprócz tego życzy Polakom poczucia wspólnoty przy wigilijnym stole, w duchu radości i miłości. - I niech w każdym domu znajdzie się nakrycie i ciepłe słowo dla każdego. Niech się spełniają nadzieje - słyszymy.

bEidKlUJ

- Na Nowy Rok życzę, aby Państwo poczuli, że nasz wielki dom, który nazywamy Polską, zapewnia nam wszystkim ciepłe słowa i nakrycie. Że dba o nas – tak samo, jak my staramy się dbać o niego - mówi Marian Banaś.

- Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich. Niech nie zabraknie w nim dobra i wzajemnego szacunku - puentuje prezes Najwyższej Izby Kontroli.

bEidKlUK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEidKlVe
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(73)
bareja
rok temu
powinieneś dodać że po świętach pokażesz afery pisu i bym już Cię naprawdę polubił
Romek
rok temu
Panie Banaś my również życzymy Panu wszystkiego najlepszego oraz determinacji w dążeniu do prawdy władzy pis
Kazik
rok temu
Życzy wszystkim Polakom wiecej godzin relaksu bo godzina to za mało 🤣🤣🤣
bEidKlVf
OMG
rok temu
Ja z kolei życzę panu p. prezesie aby następne święta i każde kolejne spędziła pan już za kratkami :)Oby na długie lata...
Robert
rok temu
I tak z pospolitego złodzieja, wyrasta bohater... Typowe dla społeczeństwa, które warte jest tyle samo co banaś
...
Następna strona