Notowania

biznes
14-06-2018 (09:05)

Drugi dzień Impact'18. Nadajemy na żywo z Krakowa

To okazja do spotkania liderów innowacji, a także możliwość zapoznania się z metodami skutecznej współpracy zmierzającej do kreowania cyfrowej przyszłości.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Krzysztof Olszewski)

Wśród ponad 250 speakerów Impact'18 są najważniejsi przedstawiciele administracji publicznej, począwszy od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego i reprezentantów kluczowych dla rozwoju gospodarki ministerstw, poprzez naukowców, po reprezentantów największych firm, które w realny sposób zmieniają naszą rzeczywistość.

Relacja na żywo. Sala 1

Wydarzenie ma miejsce w Krakowie i trwa dwa dni - 13-14.06, obejmując tematyką 8 ścieżek tematycznych: 5G economy & future of IoE (przekrojowa ścieżka dotycząca relacji nauki z gospodarką), Industry 4.0, Fintech, Science to business, Digital state, Biotechnology & digital health, Transportation, energy & environment, Retail & ecommerce.

*Relacja na żywo. Sala 2 *

Dodatkowo podczas serii wydarzeń towarzyszących na Impact'18 uczestnicy mają realną szansę nie tylko zdobywania wiedzy od najlepszych, ale też budowanie sieci współpracy. Lista wydarzeń obejmuje m.in. sesję promującą najlepsze start-upy w Europie (Startup4export), serię spotkań między biznesem inwestorami, start-upami, naukowcami i administracją (Impact link), dyskusje ekspertów poszukujących korzystnych rozwiązań dla interesariuszy (roundtables), spotkania B2B partnerów komercyjnych ze strat-upami i wiele innych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: biznes, impact 2018, wydarzenie, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-06-2018

bzurdTak tak Panie MOrawiecki - Polska za waszych rzadow jest tak innowacyjna, ze smieci magazynujemy w chmurze....

13-06-2018

marNo ciekawe co tym razem na obiecywał król bajeru

13-06-2018

superWszystko pięknie, świetlana przyszłość przed nami, będziemy cyfrową potęgą tylko zejdźmy na chwilę na ziemię i przyjmijmy do wiadomości że w chwili … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (26)

Wybrane dla Ciebie