Notowania

mundial
13-06-2018 (14:34)

Rząd nie będzie kibicował polskim piłkarzom w Rosji. Na mundial Putina nikt się nie wybiera

Podziel się
Dodaj komentarz
(Kamil Krukiewicz/REPORTER)

- Nie wybieram i nie słyszałem, żeby wybierał się jakikolwiek z ministrów - mówi Jarosław Gowin, pytany przez money.pl czy zamierza pojechać na mundial do Rosji. Jak stwierdził, w tej sprawie nie było w rządzie dyskusji, bo wszyscy mają jednoznaczne stanowisko.

- Nie jest tajemnicą, że mamy swoje przemyślenia na temat praworządności w Rosji - mówi money.pl wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Jak dodał, nie było na ten temat rozmowy w rządzie. Zaraz jednak stwierdził, że nawet nie trzeba uzgadniać tej kwestii, bo - w opinii wicepremiera - jest ona oczywista.

- U nas nie ma potrzeby dyskutowania tego stanowiska. Wszystkie rządy polskie mają świadomość, co dzieje się za naszą wschodnią granicą - tłumaczył wicepremier.

Nie chciał jednak komentować tego, czy do Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej może jechać prezydent. Tłumaczył jednak, że nie chce doradzać Andrzejowi Dudzie za pośrednictwem mediów.

Gowin, pytany o to, jak jego zdaniem poradzi sobie kadra Adama Nawałki, stwierdził: "jesteśmy w stanie zawalczyć o medal". Dodał, że pomóc powinno to, że mamy w kadrze nie tylko uznane gwiazdy, ale i młodych zawodników. Jego zdaniem gwiazdami naszej reprezentacji mogą być np. Piotr Zieliński czy Bartosz Bereszyński.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: mundial, wiadomości, wideo, gospodarka, impact 2018, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-06-2018

mezonDlaczego polska reprezentacja bierze udział w mistrzostwach - w kraju zbrodniczym i uwiarygadnia tym samym zbrodniczy system KGB?!

13-06-2018

j23Jakie szczęście, że boją się Putina. Dzięki ci Panie Boże za ten dar.

13-06-2018

andrzejnikt z pisu sie nie wybiera bo nie zostaliby wpuszczeni.

Rozwiń komentarze (15)

Wybrane dla Ciebie