Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polski Ład nadciąga. Semeniuk: Infolinia już działa. Można dzwonić

- Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom samych przedsiębiorców i obywateli. Uruchomiliśmy infolinię dla przedsiębiorców. Znacząca część pytań dotyczy reformy podatkowej, ale dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i konsultantów, odpowiadamy na pytania związane z budownictwem, emeryturą bez podatku, ale również ulgami - powiedziała w "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju Olga Semeniuk.

0
0
13
Podziel się
Komentarze (13)
zobacz więcej komentarzy (13)
KOMENTARZE
(13)
wrażenie
11 miesięcy temu
Kolejna tzw."młoda (pseudo)zdolna bez krzty samokrytycyzmu,za to z toną tupetu.Dla mnie zarozumiały kulfon-,karierowiczka
Cath
11 miesięcy temu
Tych przedsiębiorców -cwaniaków których nie wykończyły lockdowny wykończy Polski Lad.Pracujący będą pracować na niepracujących.
Galaktyka
11 miesięcy temu
Na kryzys , inflację i problemy przedsiębiorców lekarstwem ma być infolinia. Gratuluję tej wice dobrego humoru.
Klu
11 miesięcy temu
Semieniuk czy Patkowski to neokomuna
Bez kitu
11 miesięcy temu
Polski ład to nic innego jak podniesienie podatku o średnio 5% wszystko zależy na jakim podatku się jest.podatek liniowy na którym jest 19% ma działać magiczny ukryty podatek opłat składek ZUS i będzie wynosił 4,75% i + właśnie 19 da równowartość 24% faktycznego podatku.Rozliczanie na ogólnych zasadach to podatek 17% plus magiczny ukryty podatek ZUS który wyniesie 9% + 17% daje 26%.Wszystko jest wyliczane od dochodu bez możliwości odpisu zusowskiego haraczu......Polski ład to podwyższenie podatku a nie stracą na tym jedynie zatrudnieni na najniższej krajowej inaczej ci co dostają na rękę do 2,5 tyś złotych.Powyzej tej kwoty każdy pędzie miał podwyższony podatek procentowo.