Trwa ładowanie...
bErSSmnF

Notowania

Przejdź na

Ulga termomodernizacyjna. Można odliczyć w PIT do 53 tys. zł

W rozliczeniu PIT można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Od dochodu w PIT można odliczyć do 53 tys. zł. - Z wielką niecierpliwością czekam na to rozliczenie, bo to pierwsza ulga termomodernizacyjna. Myślę, że około 10-15 czerwca będą już dane, które pokażą, jak była popularna - powiedział Piotr Woźny, prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Woźny dodał, że ulga była wzorowana na uldze budowlanej z lat 1997-2001, która cieszyła się szaloną popularnością. - Papierkiem lakmusowym tego, jak popularna będzie ulga z 2019 r., jest fala zainteresowania fotowoltaiką, pamiętajmy, że i te instalacje można odliczyć. Bardzo dużo sobie po tym obiecuję - powiedział. Podkreślił, że ulga jest to drugi bardzo istotny filar programu Czyste Powietrze. - Dlatego zawsze prosiłem, żeby z oceną tego, co działo się w 2019 r. w programie Czyste Powietrze, poczekać do momentu rozliczenia ulgi w PIT. Ulga podatkowa jest najtańszą metodą transferu...

rozwiń
27-05-2020
124 reakcje
43
70
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
bErSSmnR
KOMENTARZE
(11)
Info
rok temu
US czynne tylko dwa razy w tygodniu więc przygotujcie się na kilkugodzinne kolejki, jeśli chcecie coś załatwić przy okienku.
mania
rok temu
ulge to mam na wucecie jak obezre sie bigosu i popije peppsi och co za ulga srytam dalej jak widze ale ulga jezd
wsx
rok temu
kolejny rabin przypioł się do państwowej kasy?
bErSSmoj
Dana
rok temu
I znowu obłuda i kłamstwo, nie 53 tys ale do zwrotu tylko około 9000,00 o ile taki podatek zapłaciłeś. Dlaczego jaśnie wielmożni rządzący nie mówią że kwota 53 tys jest odliczana od dochodu? bo lepie 53 tys brzmi a ciemny lud uwierzy jak to Duda rozdaje pieniądze.
dziadek
rok temu
Żadnych ulg u mnie w gminie nie ma. A te co były to dziwnym trafem po znajomych się rozeszły. Także poinformowałem gminę, że zakładam kocioł stary bo taki mam. Mi jest wszystko jedno. Opał tańszy niż inne cuda. A chciałem być ekologiczny. Miał być kocioł gazowy. ale niestety ekologia jest droga.