Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kopacz zamierza obniżyć podatki, ograniczyć "śmieciówki"

0
Podziel się:

Zamierzam obniżyć podatki, szczególnie te osobiste - zapowiada premier Ewa Kopacz w wywiadzie udzielonym "Rzeczpospolitej".

Kopacz zamierza obniżyć podatki, ograniczyć "śmieciówki"
(Stanisław Kowalczyk / East News)

- Zamierzam obniżyć podatki, szczególnie te osobiste - zapowiada premier Ewa Kopacz w wywiadzie udzielonym "Rzeczpospolitej".

Projekt zostanie przedstawiony jesienią; jedna z propozycji rozwiązań podatkowych będzie alternatywą dla kwoty wolnej od podatku, ujawniła szefowa rządu.

Jak zapowiedziała, zamierza także ograniczyć umowy "śmieciowe". - Znaleźliśmy na to bardzo dobre rozwiązanie, powiedziała. - Jednym z kluczy będzie staż pracy.

Kopacz zapowiada, że niedługo rząd przedstawi propozycje dla osób, które mają problemy ze spłatą kredytów hipotecznych, nie tylko zaciągniętych we frankach.

6 września w referendum premier zagłosuje za jednomandatowymi okręgami w wyborach do Sejmu i przeciwko finansowaniu partii politycznych z budżetu.

Czytaj więcej w Money.pl
Będzie bat na wyłudzaczy podatków Komisja kodyfikacyjna zaproponowała umieszczenie w przyszłej Ordynacji podatkowej klauzuli przeciw unikaniu opodatkowania.
Nowa Ordynacja podatkowa. Znamy założenia Premier powiedziała, że płacenie podatków jest obowiązkiem każdego obywatela, a obowiązkiem państwa, które utrzymuje się z podatków, jest szacunek i odpowiednie traktowanie podatników.
ZUS od umów śmieciowych. Kiedy zmiany? Posłowie wszystkich ugrupowań są zgodni, że oskładkowanie jest potrzebne, ale mają różne pomysły co do daty wprowadzenia nowego prawa.
Zmiany w umowach na czas określony. Jakie? Sprawdź, co i kiedy ma się zmienić.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)