Notowania

pit 2013
20.04.2014 15:47

PIT warto rozliczyć w święta. Przez internet

Elektroniczna forma rozliczania z fiskusem cieszy się coraz większą popularnością - przyznaje Wiesława Dróżdż z ministerstwa finansów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mf.gov.pl)

W święta urzędy skarbowe są pozamykane. Ci, którzy maja wolny czas na wypełnienie deklaracji mogą to zrobić za pośrednictwem internetu. Rzecznik prasowa ministra finansów Wiesława Dróżdż podkreśla, że elektroniczna forma rozliczania z fiskusem cieszy się coraz większą popularnością.
_ - Wpłynęły już prawie cztery miliony e-PITów. To o 315 tysięcy więcej niż przez cały ubiegły rok. Wtedy co piąta deklaracja została złożona elektronicznie, natomiast w ciągu trzech miesięcy tego roku już co trzecia - _ wylicza Wiesława Dróżdż.

* **POBIERZ** [ darmowy program do rozliczania PIT ]( http://www.money.pl/podatki/pit_2013/oblicz/program-do-rozliczania-pitow/podziekowanie/ )

Jak dodaje przedstawicielka resortu finansów zeznania przez internet wysyłają ci, którzy mają najczęstszy kontakt z komputerami oraz ci, którym trudno jest dotrzeć do urzędów skarbowych.

POSŁUCHAJ WIESŁAWY DRÓŻDŻ:

Zeznania podatkowe możemy składać do końca kwietnia. Z danych ministerstwa finansów wynika, że ubiegłym roku rozliczyło się ponad 24 miliony 324 tysiące podatników.

Tagi: pit 2013, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, podatki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz