Notowania

ppk
07-09-2018 (19:23)

"Pracownicze Plany Kapitałowe to nie będzie OFE-bis". Wywiad z Pawłem Borysem, prezes PFR

Pracownicze Plany Kapitałowe nie powtórzą losu Otwartych Funduszy Emerytalnych - przekonuje Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju w rozmowie z money.pl. Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój zapewniał, że to jedyny sposób na zapewnienie Polakom godnej starości. Tłumaczył również, dlaczego podniesienie składki emerytalnej nie rozwiązałoby problemów. W rozmowie odniósł się również do najnowszego zakupu PFR, czyli przejęcia udziałów w firmie produkującej autobusy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Hulimka)
Paweł Borys, prezes PFR

Pracownicze Plany Kapitałowe nie powtórzą losu Otwartych Funduszy Emerytalnych - przekonuje Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju w rozmowie z money.pl. Cała rozmowa do zobaczenia w materiale wideo.

Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój Paweł Borys zapewniał, że to jedyny sposób na zapewnienie Polakom godnej starości. Tłumaczył również, dlaczego podniesienie składki emerytalnej nie rozwiązałoby problemów. W rozmowie odniósł się również do najnowszego zakupu PFR, czyli przejęcia udziałów w firmie produkującej autobusy.

Tagi: ppk, krynica 2018, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-09-2018

moje imię.Wolę tę kasę przepić.

07-09-2018

betonI kto w to uwierzy ? Oczywiście , że nas okradniecie.

07-09-2018

ArtiSzukają OFErm i naiwniaków

Rozwiń komentarze (11)