Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Paliwa alternatywne przyszłoscią motoryzacji? Wystarczy 10 lat

1
Podziel się:

Przyszłość motoryzacji nie jest pewna, jednak już na dzień dzisiejszy można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że udział alternatywnej koncepcji napędu znacznie wzrośnie. - Myślę, że każde paliwo i każdy rodzaj napędu ma znaczenie na cel użytkowania. - mówił Wolf-Stefan Specht, prezes Volkswagen Group Polska.

Paliwa alternatywne przyszłoscią motoryzacji? Wystarczy 10 lat

Przyszłość motoryzacji nie jest pewna, jednak już na dzień dzisiejszy można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że udział alternatywnej koncepcji napędu znacznie wzrośnie. - Myślę, że każde paliwo i każdy rodzaj napędu ma znaczenie na cel użytkowania. - mówił Wolf-Stefan Specht, prezes Volkswagen Group Polska podczas Impact mobility rEVolution'18 w Katowicach.

Jak będą wyglądał samochód przyszłości? Jakie będzie główne źródło napędu za 10 lat? Zapraszamy do obejrzenia pełnej rozmowy z Wolf-Stefanem Spechtem.

impact mobility 2018
KOMENTARZE
(1)
gimlik
3 lata temu
Hmm... ale przecież to było do przewidzenia - tego nie da się przeskoczyć. Walka ze smogiem, walka o lepsze powietrze - nie będzie zmian, to nie będzie efektu. Jakoś kilka tygodni temu pierwszy raz testowałem paliwa alkilatowe, na razie tylko w sprzęcie ogrodowym. Efekty? Znakomite. Trudno uwierzyć, że tak samo pracował ten sam silnik. Chodziło mi o paliwa Warter czy coś takiego.