Notowania

Jerzy Kwieciński w money.pl: Inwestorzy nie odwrócą się od Polski

- Inwestorzy nie odwrócą się od Polski po sprawie związanej z Komisją Nadzoru Finansowego. Interesuje ich całokształt otoczenia gospodarczego, zmiany w przepisach, możliwości prowadzenia biznesu. A te są doskonałe - mówi w rozmowie z money.pl Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju. Money.pl rozmawiał z ministrem Kwiecińskim podczas Kongresu 590 w Rzeszowie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Hulimka/REPORTER)

- Inwestorzy nie odwrócą się od Polski po sprawie związanej z Komisją Nadzoru Finansowego. Interesuje ich całokształt otoczenia gospodarczego, zmiany w przepisach, możliwości prowadzenia biznesu. A te są doskonałe - mówi w rozmowie z money.pl Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju. Money.pl rozmawiał z ministrem Kwiecińskim podczas Kongresu 590 w Rzeszowie. Podczas rozmowy minister mówi również o przyszłości funduszy unijnych i ich wykorzystaniu. Jednocześnie zdradza kulisy negocjacji budżetu UE.

Tagi: kongres 590, knf, Jerzy Kwieciński, inwestycje, rozwój, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-11-2018

BMFTrzeba byc szalencem aby twierdzic , ze inwestorzy odwroca sie od Polski. Po sprowadzeniu do Polski do roboty 5 milionow Ukraincow i 5 milionow … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)