Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Jerzy Kwieciński w money.pl: Inwestorzy nie odwrócą się od Polski

1
Podziel się:

- Inwestorzy nie odwrócą się od Polski po sprawie związanej z Komisją Nadzoru Finansowego. Interesuje ich całokształt otoczenia gospodarczego, zmiany w przepisach, możliwości prowadzenia biznesu. A te są doskonałe - mówi w rozmowie z money.pl Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju. Money.pl rozmawiał z ministrem Kwiecińskim podczas Kongresu 590 w Rzeszowie.

Jerzy Kwieciński w money.pl: Inwestorzy nie odwrócą się od Polski
(Andrzej Hulimka/REPORTER)

- Inwestorzy nie odwrócą się od Polski po sprawie związanej z Komisją Nadzoru Finansowego. Interesuje ich całokształt otoczenia gospodarczego, zmiany w przepisach, możliwości prowadzenia biznesu. A te są doskonałe - mówi w rozmowie z money.pl Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju. Money.pl rozmawiał z ministrem Kwiecińskim podczas Kongresu 590 w Rzeszowie. Podczas rozmowy minister mówi również o przyszłości funduszy unijnych i ich wykorzystaniu. Jednocześnie zdradza kulisy negocjacji budżetu UE.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
BMF
6 lat temu
Trzeba byc szalencem aby twierdzic , ze inwestorzy odwroca sie od Polski. Po sprowadzeniu do Polski do roboty 5 milionow Ukraincow i 5 milionow Azjatow Polska stanie sie eldoradem inwestycyjnym!!!