Trwa ładowanie...
bDyKxxOt

Notowania

Pzu Tfi – Wszystkie wiadomości

11
06.12.2019 8:59

MTSL
 / 
"Money. To się liczy". PPK wchodzi w kolejną fazę

Dziś w "Money. To się liczy" rozmawiamy o kolejnym etapie wprowadzania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Gościem będzie Marcin Żółtek, wiceprezes TFI PZU. W drugiej części o przyszłości lotnisk w Radomiu na Okęciu mówi dr Artur Bartoszewicz, ekonomista, SGH. Zapraszamy od 9.15.

6
23.10.2019 18:30

PPK
 / 
Pieniądze w PPK nie są zamrożone. Korzystać z nich można dowolnie

Pieniądze, które trafią do Pracowniczych Planów Kapitałowych, nie są zamrożone i można z nich korzystać nie tylko po osiągnięciu wieku emerytalnego – przekonuje w programie „Money. To się liczy” Marcin Żółtej, wiceprezes PZU TFI. - W dowolnym momencie możemy wypłacić 25 proc. całej kwoty w dowolnym momencie i przeznaczyć te środki na podratowanie zdrowia. To jest niesłychanie ważne, bo Polacy dotąd nie gromadzili oszczędności, a teraz mogą zacząć oszczędzać nieco mimochodem – dodaje i zapewnia, że stan kont w PPK będzie można regularnie sprawdzać online. – Tworzymy taką „wirtualną skarpetę” – wyjaśnia Żółtek.

20.08.2008 12:06

PZU TFI
 / 
PZU TFI chce przekroczyć 3 mld zł aktywów na koniec 2008

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU chce zarobić 7,6 mln zł na czysto w całym 2008 roku. Poszerza również ofertę o fundusze dla ceniących bezpieczne inwestowanie.