Trwa ładowanie...
bEStmkCZ
Notowania

Recman – Wszystkie wiadomości

Koronawirus. Będą masowe wyprzedaże?
43
17.11.2020 11:40

WYPRZEDAŻE
 / 
Koronawirus. Będą masowe wyprzedaże?

Sklepy odzieżowe będą masowo wyprzedawały ubrania, żeby tylko wyjść na zero? - To dla nas wielki problem. To już nie jest tylko wyjście na zero, sprzedajemy poniżej kosztów zakupu, by utrzymać płynność finansową. Są produkty, które musimy sprzedać, bo w przyszłym sezonie ich nie sprzedamy. Mamy problem z zakupem kolekcji, bo sprzedajemy towary dla zachowania płynności, ale nie mamy odłożonych środków na zakup nowej kolekcji - powiedział w programie "Money. To się liczy" Roman Tulwin, prezes marki Recman. - Pojawia się duży problem, bo nie sprzedaliśmy kolekcji wiosennej, a teraz się okazuje, że jesiennej też nie sprzedamy. A nie mamy pewności, co do wiosny. Jesień już jest stracona, ale pandemia może się nie skończyć do wiosny - podkreślił.

Galerie zamknięte. "Czekamy, rozmawiamy i liczymy na zrozumienie"
5
17.11.2020 10:30

PANDEMIA
 / 
Galerie zamknięte. "Czekamy, rozmawiamy i liczymy na zrozumienie"

Co najmniej do 29 listopada galerie i centra handlowe będą zamknięte, branża negocjuje z rządem. - To dla nas trudny okres. Liczyliśmy, że tego drugiego zamknięcia nie będzie, byliśmy przygotowani sanitarnie i proceduralnie, ale niestety rząd zdecydował inaczej i zamknął nasze punkty, mimo że do salonów przychodzili tylko ci, którzy potrzebowali zrobić te zakupy. Negocjacje, rozmowy z rządem trwają, ale niestety decyzje już zapadły. Mocno napieramy, by to zamknięcie nie przesunęło się na grudzień, bo to najlepszy miesiąc w branży odzieżowej - powiedział w programie "Money. To się liczy" Roman Tulwin, prezes marki Recman. - Na wcześniejsze otwarcie, niż 29 listopada, raczej nie ma szans. Trudno byśmy strajkowali, czy wychodzili na ulice, rozmawiamy i liczymy na zrozumienie - dodał.

"Money. To się liczy". Branża odzieżowa w lockdownie. Gościem prezes Recman
17.11.2020 8:51

MTSL
 / 
"Money. To się liczy". Branża odzieżowa w lockdownie. Gościem prezes Recman

Dziś w programie o sytuację branży odzieżowej pytamy prezesa marki Recman - Romana Tulwina. W drugiej części o tym, na jakich warunkach banki udzielają obecnie kredytów hipotecznych, mówi Konrad Pluciński z totalmoney.pl. Zapraszamy od 9.15.

"Money. To się liczy". Zakaz handlu w niedzielę  zostaje. Jaka pomoc dla sklepów?
7
20.03.2020 8:48

MTSL
 / 
"Money. To się liczy". Zakaz handlu w niedzielę zostaje. Jaka pomoc dla sklepów?

Rząd ogłosił pakiet pomocowy dla przedsiębiorców. Mimo pogarszającej się sytuacji w branży handlowej, minister rozwoju Jadwiga Emilewicz zapewnia o utrzymaniu zamknięcia sklepów w niedzielę. Dziś w "Money. To się liczy" o pomoc, jakiej potrzebuje handel, pytamy przedsiębiorców. Gościem będzie Roman Tulwin, założyciel i prezes firmy Recman. Zapraszamy od 9.15.