Trwa ładowanie...
bDAqkSmZ

Notowania

Urlop Od Korporacji – Wszystkie wiadomości

299
21.02.2020 11:54

URLOP
 / 
Czekają nas dłuższe urlopy? Tego chcą związkowcy

Aż do 36 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku - tego chcą związkowcy OPZZ. Ministerstwo bierze zmiany pod uwagę. Wszystko zależy od opinii ekspertów związku pracodawców.

25
16.01.2020 12:00

JADWIGA EMILEWICZ
 / 
Urlop od korporacji. "Trudno to sobie wyobrazić"

Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz chce, by firmy pozwalały brać pracownikom długie urlopy na założenie własnej firmy. Jeśli im się nie uda, będą mogli wrócić do pracy. Co na to biznes? - To jest pomysł, który może się wydać atrakcyjny komuś, kto nigdy nie funkcjonował na prywatnym rynku pracy - mówił w programie "Money. To się liczy" Jacek Olechowski, wiceprezes Polskiej Rady Biznesu. Dodał, że "trudno sobie wyobrazić" taką sytuację.

28
16.01.2020 8:29

MTSL
 / 
"Money. To się liczy". Kodeks pracy do zmiany. 35 dni urlopu dla każdego?

Zapraszamy na "Money. To się liczy". Dziś w programie pytamy o nowe propozycje zmian w kodeksie pracy - dłuższy urlop wypoczynkowy i ograniczenie ochrony przedemerytalnej. Gościem będzie Jacek Olechowski, wiceprezes Polskiej Rady Biznesu. W drugiej części o problemach z rozliczeniem deklaracji PIT mówi Monika Smulewicz, ekspert Grant Thornton. Zapraszamy od 9.15.

240
08.01.2020 20:32

MSP
 / 
Urlop od korporacji. Jadwiga Emilewicz dla money.pl: nie boję się exodusu pracowników

Kilkumiesięczny urlop dla pracownika, który chce założyć własną firmę? Minister Jadwiga Emilewicz tłumaczy w money.pl swój pomysł. - W Polsce musimy się uczyć "kultury upadku". Testowanie i niepowodzenie jest doświadczeniem wzbogacającym życiorys pracownika - przekonuje.

85
02.01.2020 7:01

STARTUP
 / 
Urlop od korporacji. Jak macierzyński, tyle że na rozwój biznesu

Sześciomiesięczny urlop na zasadach podobnych do macierzyńskiego ma dać programistom, inżynierom czy informatykom gwarancje powrotu do firmy, gdyby ich własny projekt nie wypalił.