wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
The Farm 51 pozyskała ponad 4,2 mln zł z emisji obligacji serii J

The Farm 51 pozyskała ponad 4,2 mln zł z emisji obligacji serii J

Warszawa, 17.02.2017 (ISBnews) - The Farm 51 zakończył publiczną ofertę obligacji przydzielając papiery dłużne o łącznej wartości emisyjnej ponad 4,2 mln zł, poinformowała spółka. 

"Po raz kolejny otrzymaliśmy od inwestorów dowód zaufania. Jest to kolejna emisja obligacji zakończona sukcesem, a dla nas jako spółki będącej uczestnikiem rynku kapitałowego od 5 lat bardzo dużo to znaczy. Cieszy nas to, że inwestorzy dostrzegli potencjał w realizowanej przez nas strategii, dzięki czemu otrzymaliśmy dodatkowe środki na rozwój naszej działalności" - powiedział wiceprezes Łukasz Rosiński, cytowany w komunikacie.

The Farm 51 Group oferowała 2-letnie obligacje serii J, o wartości nominalnej 1000 zł każda, z oprocentowaniem stałym wynoszącym 8% w skali roku i odsetkami wypłacanymi kwartalnie, podano także.

"Celem emisji było pozyskanie środków na zwiększenie kapitału obrotowego m.in. na wkład własny do projektów realizowanych w ramach dotacji GameInn" - czytamy w komunikacie.

The Farm 51 specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych gier akcji 3D. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r. 

 

media, telekomunikacja, technologie
ISB
Czytaj także
Polecane galerie