Umowa z partnerem ukraińskim na sprzedaż substancji insuliny ludzkiej warta jest 8 mln dolarów, czyli 22,8 mln zł - podaje spółka w komunikacie.
Donald Tusk domagając się komisji śledczej, wycofuje się z przyrzeczenia danego prezydentowi - twierdzi premier.
Stołeczni radni PiS protestują przeciwko zatrudnianiu w Ratuszu ludzi związanych z rządami SLD.
Śledczy wykryli, że pod rzekomą lojalką Jarosława Kaczyńskiego podpis sfałszował funkcjonariusz UOP - a wcześniej SB - już w latach 90. - donosi "Wprost".
Wicemarszałek Sejmu z Platformy Obywatelskiej, Bronisław Komorowski uważa, że premier wywiadem dla tygodnika "Wprost" rozpoczął kampanię wyborczą i "tradycyjnie straszy Polaków Niemcami".
Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje atak na Donalda Tuska i jego otoczenie - twierdzi w wywiadzie dla "Newsweeka" były wicepremier Roman Giertych.
"Platforma jest uzależniona od Niemców" - uważa Jarosław Kaczyński i dodaje, że PO zawróci nas z dobrej polityki zagranicznej.
W ocenie resortu zdrowia, sytuacja powoli się normalizuje, a niektóre dyrekcje podpisują porozumienia ze strajkującymi lekarzami.
Opozycja być może nawet nie wejdzie do parlamentu.
Stopnie z religii będą wliczane do średniej z ocen - podało Centrum Informacyjne Rządu. W oświadczeniu czytamy, że jest to zgodne z postanowieniami Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu.
Trzy tysiące żołnierzy i policjantów przybyło w rejon zniszczony przez trzęsienie ziemi.
Sytuacja w Iraku ulega poprawie głównie na szczeblu lokalnym - uważa prezydent George W. Bush.