Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kalinowski: W polityce nie jest dobrze mówić, co się myśli

0
Podziel się

Jarosław Kalinowski studzi Eugeniusza Kłopotka.

Kalinowski: W polityce nie jest dobrze mówić, co się myśli
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDROLOPp

Jarosław Kalinowski zasugerował, że poseł PSL Eugeniusz Kłopotek powinien ostrożniej wyrażać swoje opinie na temat przyszłości partii.

Tym samym odniósł się do wypowiedzi posła dla _ Polski The Times _. Kłopotek powiedział w wywiadzie dla gazety, że w przypadku słabego wyniku PSL w wyborach samorządowych, trzeba będzie pomyśleć o nowelizacji lub korekcie w programie PSL i _ być może pomyśleć o ewentualnej zmianie kierownictwa _.

Jarosław Kalinowski powiedział, że Eugeniusz Kłopotek słynie z ostrych, wyprzedzających opinii. - _ On mówi to, co myśli, a w polityce dobrze jest czasem nie mówić, co się myśli. Dobrze jest przemyśleć to, co ma się do powiedzenia _ - wyjaśnia poseł.

bDROLOPr

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KALINOWSKIEGO:

Jarosław Kalinowski dodał, że wierzy w dobry wynik PSL w nadchodzących wyborach samorządowych. Podejrzewa, że wynik ludowców będzie zbliżony do tego sprzed czterech lat.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/218/t20186.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/konflikt;w;koalicji;pawlak;skrytykowal;tuska;i;media,67,0,495683.html) Konflikt w koalicji? Pawlak skrytykował Tuska i media Premier działa pod dyktando sondaży. W przyszłym roku dojdzie do przyspieszonych wyborów?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/6/t22022.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/klopotek;czlonkowie;psl;i;sympatycy;maja;prawo;awansowac,86,0,434006.html) Kłopotek: Członkowie PSL i sympatycy mają prawo awansować
bDROLOPS
KOMENTARZE
(0)