Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kluzik-Rostkowska: Prezes znów oszukuje ludzi

0
Podziel się:

Joanna Kluzik-Rostkowska krytykuje kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości.

Kluzik-Rostkowska: Prezes znów oszukuje ludzi
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Joanna Kluzik-Rostkowska krytykuje kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości. Uważa, że prezes znów ukrywa swoje prawdziwe oblicze , a partia wykorzystuje swoje członkinie.

- _ Z punktu widzenia tych młodych kandydatek PiS znalezienie się na plakatach jest korzystne. Jestem jednak przekonana, że cynicznie korzysta się z ich obecności. Siedem młodych, ładnych kobiet pod hasłem: "Chodźcie z nami". Na portalach internetowych natychmiast pojawiło się pytanie: Ciekawe tylko, gdzie wyborcy mieliby z nimi pójść _ - mówi Joanna Kluzik-Rostkowska w wywiadzie dla _ Polski The Times _, kandydatka PO i była liderka PJN, w rozmowie Anną Ziobro.

Była szefowa kampanii Prawa i Sprawiedliwości przekonuje, że prezes Jarosław Kaczyński znów próbuje oszukać wyborców udając kogoś, kim nie jest.

- _ Sztabowcy PiS przesadzili w "ocieplaniu" prezesa _ - mówi gazecie Kluzik-Rostkowska.- _ Przeczytałam rozmowę Jarosława Kaczyńskiego, w której był rozważnym, prawdomównym mężem stanu, więc uznałam, że powinnam dawnym kolegom przypomnieć, że kiedyś już tak było. Później okazało się, że prezes był na proszkach, a przegranej "miękkiej" kampanii były winne ładne buzie - dodaje. _

Obecna poseł Platformy Obywatelskiej wyznaje też, jakie jest jej zdanie na temat wykorzystanie w kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości młodych kobiet, członkiń PiS.

-_ Za młode kobiety z PiS trzymam kciuki. Wiem jednak, że są traktowane przedmiotowo. A te kobiety są wystawione przez sztab PiS w roli wabika. Z punktu widzenia tych kobiet znalezienie się na plakatach jest korzystne. Jestem jednak przekonana, że cynicznie korzysta się z ich obecności _- mówi posłanka.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/127/t130687.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kluzik;kaczynski;zapomni;o;was;jak;o;mnie,208,0,914128.html) Kluzik: Kaczyński zapomni o was jak o mnie Joanna Kluzik-Rostkowska apeluje do sztabowców PiS o opamiętanie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/38/t136998.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wewnetrzne;sondaze;pis;koalicja;sie;nie;przejmuje,146,0,904082.html) To sekret dobrego humoru Kaczyńskiego? Według wewnętrznych sondaży PiS, poparcie dla Platformy Obywatelskiej jest już tylko o dwa punkty procentowe wyższe niż dla Prawa i Sprawiedliwości
[ ( http://static1.money.pl/i/h/43/t137003.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/najbogatsi;polacy;po;wyborach;moga;placic;wyzsze;podatki,99,0,902499.html) Najbogatsi Polacy po wyborach mogą płacić wyższe podatki Jarosław Kaczyński zapowiada, że jeśli PiS wygra wybory, to pieniędzy nie będzie szukać w kieszeniach najbiedniejszych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/55/t155447.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;tlumaczy;sie;z;debaty;z;tuskiem,94,0,902238.html) Kaczyński tłumaczy się z debaty z Tuskiem Szef PiS czeka na program wyborczy PO. W innym wypadku nie zamierza debatować z Donaldem Tuskiem.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)