Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kolejny poseł odchodzi z PiS. Poszło o listy

0
Podziel się

Z klubu PiS i z szeregów tej partii odszedł poseł Zbysław Owczarski.

Kolejny poseł odchodzi z PiS. Poszło o listy
(PAP/Jerzy Ruciński)
bEijySMl

Poseł z małopolski powiedział , że powodem jego odejścia było wykluczenie z PiS Joanny Kluzik Rostkowskiej i Elżbiety jakubiak oraz kwestie związane z wyborami samorządowymi. Chodziło o ustalanie listy do sejmików i rady miejskiej w Krakowie.

POSŁUCHAJ POSŁA OWCZARSKIEGO:

Zbysław Owczarski został wybrany w 2007 roku z okręgu krakowskiego. Otrzymał 1614 głosów. To jego pierwsza kadencja w Sejmie.

bEijySMn

W ostatnich dniach z PiS-u odchodzili kolejni posłowie. Wielu z nich zasiliło stowarzyszenie Polska jest Najważniejsza, na którego czele stoi Joanna Kluzik-Rostkowska. To właśnie ją oraz Elżbietę Jakubiak wykluczono z PiS na początku listopada.

W ostatnich dniach do posłanek dołączyli między innymi posłowie Tomasz Dudziński, Paweł Poncyljusz oraz eurodeputowani Paweł Kowal, Adam Bielan i Michał Kamiński. Z członkostwa w klubie PiS zrezygnował Jan Ołdakowski. Z klubu i partii odszedł Jacek Pilch, a Lena Dąbkowska-Cichocka, nie będąca członkinią partii PiS, odeszła z klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/13/t117005.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/znow;topnieja;szeregi;pis;odeszli;dwaj;znani;politycy,244,0,714740.html) Znów topnieją szeregi PiS. Odeszli dwaj znani politycy Paweł Kowal i Tomasz Dudziński zrezygnowali z członkostwa w partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t75888.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;bez;spin-doktorow;odchodza;kolejni,199,0,714183.html) PiS bez spin-doktorów. Odchodzą kolejni Adam Bielan podkreśla, że zdecydowały różnice między nim a szefostwem partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/198/t116422.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejni;uciekinierzy;z;pis;w;klubie;kluzik-rostkowskiej,183,0,713143.html) Kolejni uciekinierzy z PiS w klubie Kluzik-Rostkowskiej Secesjoniści chcą wkrótce utworzyć własny klub poselski.
bEijySMO
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)