Notowania

ekonomia
12-10-2018 (09:33)

Koniec gospodarczego boomu. Czas na spowolnienie

- Mamy czas w którym należy spodziewać się spowolnienia w gospodarce - mówi w programie "Money. To się liczy" dr Jakub Borowski, główny ekonomista Credit Agricole Banku Polska. Od kiedy zaczniemy to odczuwać? - Wyraźnie odczujemy to w drugiej połowie przyszłego roku - dodaje ekonomista.

Podziel się
Dodaj komentarz
(JAKUB ORZECHOWSKI/REPORTER/EAST NEWS)

– Mamy czas w którym należy spodziewać się spowolnienia w gospodarce – mówi w programie „Money. To się liczy” dr Jakub Borowski, główny ekonomista Credit Agricole Banku Polska. Od kiedy zaczniemy to odczuwać? – Wyraźnie odczujemy to w drugiej połowie przyszłego roku - dodaje ekonomista.

Jak mówił ekonomista, wiele gospodarek świata jest w szczytowej fazie cyklu koniunktury, obecny cykl jest już długi i każdy rok zwiększa prawdopodobieństwo poważnego spowolnienia.

Z badania przeprowadzonego wśród polskich bankowców wynika, że jedna trzecia z nich jest przekonana o kryzysie w UE w ciągu pięciu lat, a zdaniem kolejnych 45 proc. jest to prawdopodobne.

Tagi: ekonomia, kryzys, wiadomości, wideo, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-10-2018

Tak bedzieBedzie super zobaczycie, bedzie super. w 2020 r utrzymamy wszystkie obiecanki cacanki plusowe, a jak hajs sie nie bedzie zgadzac wprowadzimy podatek … Czytaj całość

12-10-2018

AlfredDziwne że boom zawsze jak pis u władzy hehe chyba nadchodzi PO to bedzie kryzys jak zawsze i emeryturka od 70 lat

12-10-2018

GeroNo to jak wróci Tusk to znowu będziemy mieli "zieloną wyspę". Oczywiście wg niego

Rozwiń komentarze (42)