Notowania

wybory prezydenckie 2010
21.06.2010 19:27

Mazowiecki: Jestem zadowolony z frekwencji

Były premier chciałby, by w drugiej turze zagłosowało co najmniej tyle samo wyborców.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Krzysztof Białoskórski/orka.sejm.gov.pl)

*Były premierTadeusz Mazowieckichciałby, by w drugiej turze *zagłosowało co najmniej tyle samo wyborców.

Jak wyjaśnił Mazowiecki, jego życzeniem było rozstrzygnięcie wyborów już w pierwszej turze. _ - Rozstrzygnie się w drugiej. Mam głębokie przekonanie, że to się rozstrzygnie na rzeczBronisława Komorowskiego - mówił były premier. _

_ - Chciałbym też trochę zaapelować do ludzi spośród tych, którzy nie przyszli na tę pierwszą turę, aby przyszli na drugą. To jest bardzo ważny moment dla Polski _- dodał Mazowiecki.

[

]( http://www.money.pl/wybory2010/ )

Pytany, co powinna zrobić Platforma, by zapewnić wygraną Bronisława Komorowskiego w drugiej turze, Mazowiecki ocenił, że trzeba się zmobilizować. - _ Powinna się zmobilizować nie tylko Platforma, ale również my wszyscy, którzy chcemy wizji polityki takiej, jaką reprezentuje Bronisław Komorowski _ - mówił były premier.

Mazowiecki podkreślił też, że zgadza się zJarosławem Kaczyńskim, co do tego, że dwaj kandydaci, którzy przeszli do drugiej tury reprezentują różną wizję polityki. _ - Z jednej strony polityka życzliwa ludziom, polityka rozwoju, otwartości na świat, a z drugiej - polityka lęków, zagrożeń, destrukcji. Więc myślę, że trzeba tę wizję pokazać _ - powiedział.

Czytaj w Money.pl

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, druga tura, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz