Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Nowa retoryka: Kaczyński komentuje urodę Tuska

0
Podziel się:

Uważa, że premier ma w ofercie tylko retuszowane zdjęcia.

Nowa retoryka: Kaczyński komentuje urodę Tuska
(PAP/Radek Pietruszka)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński określa Donalda Tuska jako _ arcyspecjalistę od PR - u _ i mówi, że premier przypomina starzejącego się człowieka. Taka odpowiedź prezesa PiS padła w kuluarach po tym jak na sali sejmowej premier powiedział, że na kłamstwie i strachu nie zbuduje się lepszej przyszłości.

Jarosław Kaczyński odpowiada, że to Donald Tusk opiera się na kłamstwie, choć tak naprawdę nie ma Polsce nic do zaoferowania.

- _ Pan premier jest arcyspecjalistą od tego, żeby sam z niebywała zaciekłością kłamać. Robi to od kilku lat, na przykład opisując rządy PiS jako czarny okres łamania praw obywatelskich. To taktyka człowieka, który nie ma do zaoferowania niczego poza PR i poza swoimi zdjęciami, na których wygląda na 20 lat, a każdy widzi, że przypomina starzejącego się pana _ - mówi Kaczyński.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Jarosław Kaczyński zaznaczył też, ze wbrew temu co twierdzi premier, za rządów PiS w Polsce nie łamano praw obywatelskich, a dziś jak mówi Jarosław Kaczyński _ można by o tym dużo mówić i ma nadzieję, że przyjdzie na to czas _.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński odniósł się też do nowego klubu _ Polska Jest Najważniejsza _. Według sondażu GFK Polonia dla _ Rzeczpospolitej _ gdyby stowarzyszenie wystartowało w wyborach parlamentarnych mogłoby liczyć na 1 procent poparcia.

- _ O czym tu mówić, jak ktoś chce być samobójcą, to proszę bardzo. Ludzie sa często słabi, to było poszukiwanie posłów według pewnych reguł.Jeden procent, bez komentarza _ - mówi Kaczyński.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Członkami nowego klubu są Joanna Kluzik-Rostkowska, Elżbieta Jakubiak, Lena Dąbkowska-Cichocka, Paweł Poncyljusz, Tomasz Dudziński, Jacek Tomczak, Filip Libicki, Jan Ołdakowski, Zbysław Owczarski, Jacek Pilch, Wojciech Mojzesowicz, Andrzej Walkowiak, Adam Gawęda, Kazimierz Hajda i Wiesław Kilian.

Czytaj w Money.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)