Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Nowe kierunki połączeń lotniczych

0
Podziel się:

30 marca linie lotnicze zmieniają rozkłady lotów. Pojawi się 60 nowych rejsów.

Nowe kierunki połączeń lotniczych
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

30 marca linie lotnicze zmieniają rozkłady lotów. Pojawi się 60 nowych rejsów, głównie do Wielkiej Brytanii.

W ubiegłym roku na polskich lotniskach odprawionych zostało 19 milionów pasażerów - pisze _ Dziennik _. W tym roku ma paść kolejny rekord popularności tego środka transportu. Według szacunków z samolotów skorzysta kilkanaście procent więcej pasażerów. Linie lotnicze chcą nadążyć za rosnącym popytem i uruchamiają nowe połączenia.

Centralwings uruchomi nowe połączenia do Manchesteru, Dublina i Birmingham. Sezonowo polecieć będzie można również z Wrocławia do Rzymu, z Krakowa do Barcelony, z Warszawy do Lizbony i na Rodos oraz z Poznania na Majorkę - zapowiada _ Dziennik _.

Ryanair z Łodzi, Wrocławia, Krakowa i Poznania będzie latał do Edynburga oraz z Gdańska, Bydgoszczy i Rzeszowa do Birmongham. JetAir uruchomi połączenia krajowe między Katowicami i Bydgoszczą oraz Krakowem i Poznaniem.

Jak donosi _ Dziennik _, z rozkładów zniknie też część połączeń, które nie spełniły oczekiwań przewoźników. LOT przestanie latać z Wrocławia do Brukseli i z Gdańska do Hamburga. EasyJet wycofał się z Trójmiasta.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)