Notowania

kampania wyborcza
05.09.2011 18:58

Pawlak nie przyjdzie do programu Tomasza Lisa

Wcześniej na spotkanie w programie Tomasza Lisa nie zgodzili się Jarosław Kaczyński i Grzegorz Napieralski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Wicepremier Waldemar Pawlak nie weźmie udziału w dzisiejszym programie TVP _ Tomasz Lis na żywo _, do którego zaproszenie dostał premier Donald Tusk.

Informację o rezygnacji Waldemara Pawlaka z udziału w programie potwierdził szef sztabu wyborczego PSL Eugeniusz Grzeszczak. Jak stwierdził, wicepremier oczekiwał debaty w szerszym gronie, a nie powtórki niedawnego spotkania z Donaldem Tuskiem.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI SZEFA SZTABU PSL:

Dwa dni temu Platforma Obywatelska namawiała prezesa PiS Jarosław Kaczyńskiego do udziału w programie Tomasza Lisa. Sztab Prawa i Sprawiedliwości odpowiedział, że ten dziennikarz nie daje gwarancji obektywizmu.

Czytaj więcej o debatach w tej kampanii
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t111377.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/propagandowy;wyklad;i;poklepywanie;po;plecach,134,0,898182.html) Politolodzy: Poklepywanie po plecach, nie debata Waldemar Pawlak przez większość czasu przytakiwał, a rolę opozycji musiał przyjąć prowadzący spotkanie dziennikarz.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/146/t90258.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;i;pawlak;jednym;glosem;to;jeszcze;debata,241,0,898033.html) Tusk i Pawlak jednym głosem. To debata? Politycy rozmawiali m.in. o stanie polskiej gospodarki, rynku pracy, zmianach w systemie emerytalnym i przywilejach mundurowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/157/t97437.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pawlak;chce;debaty;z;kaczynskim,250,0,899322.html) Pawlak z Kaczyńskim może zawsze i wszędzie To odpowiedź na zaproszenie PiS do rozmowy o sytuacji polskiego rolnictwa.
Tagi: kampania wyborcza, waldemar pawlak, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz