Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Piechociński: Nie będziemy stawiać na celebrytów

0
Podziel się

Poseł PSL liczy na merytoryczną kampanię samorządową.

Piechociński: Nie będziemy stawiać na celebrytów
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDBoLnVN

Poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego deklaruje, że ludowcy w najbliższych wyborach samorządowych postawią na sprawdzonych działaczy.

Janusz Piechociński ma nadzieję, że języka samorządowej kampanii wyborczej nie narzucą tacy politycy jak Janusz Palikot, Joanna Senyszyn czy Antoni Macierewicz.

Piechociński w _ Sygnałach Dnia _ przekonywał, że w samorządach nie powinno dochodzić do sporów ideowych, ale wczorajsza gorąca dyskusja na temat Krzyża przed Pałacem Prezydenckimpodczas posiedzenia rady miasta Warszawy pokazuje, że kampania wyborcza rozpoczęła się już na dobre.

bDBoLnVP

POSŁUCHAJ POSŁA PSL:

Piechociński proponuje by już po wyborach samorządowych doprowadzić do zmiany w ordynacji wyborczej. Poseł PSL chce, by nowelizacja ustawy doprowadziła do sytuacji, w której w każdym samorządzie liczącym do 50 tysięcy osób Polacy wybieraliby bezpośrednio radnych, a w większych miastach nadal głosowaliby na listę radnych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/156/t97436.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/psl;posle;poslow;w;boj;o;duze;miasta,205,0,660173.html) PSL pośle posłów w bój o duże miasta? Waldemar Pawlak chce powalczyć o samorządy. - _ Na poziomie lokalnym nie ma takiego pajacowania, ani bajerowania _ - podkreśla lider Ludowców.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/196/t20164.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/psl;zwiera;szeregi;i;oceni;kiepska;kampanie,38,0,660006.html) PSL zwiera szeregi i oceni kiepską kampanię Marek Sawicki zapowiada, że partia będzie w 120 proc. gotowa na wybory samorządowe.
bDBoLnWq
wybory
wiadomości
KOMENTARZE
(0)