Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory 2011
03.09.2011 14:54

SLD ma zrobić to czego nie zrobił rząd

Napieralski: My dotrzymamy słowa, z konsekwencja będziemy demontować IV RP.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Szef SLD Grzegorz Napieralski zarzucił rządowi, że nie rozliczył IV RP. - _ My dotrzymamy słowa, z konsekwencja będziemy demontować IV R. _

Lider SLD podczas konwencji wyborczej w Szczecinie przypominał, że poprzednie wybory PO wygrała na antypisowskich hasłach. _ - Ale to tylko hasła. Przez ostatnie cztery lata nie zdemontowano IV RP. Nikt przez ten czas nie poniósł odpowiedzialności za ten czarny okres - powiedział Napieralski . _

_ - Nie dotrzymują słowa, być może dlatego, że wielu polityków PO coraz głośniej mówi w kuluarach sejmowych, że warto wrócić do koncepcji wielkiej prawicowej koalicji, która nazywa się PO-PiS, a która sześć lat temu nie doszła do skutku _ - dodał szef SLD.

_ - My dotrzymamy słowa; z konsekwencją będziemy demontować IV RP _ - zapewnił Napieralski.

*ZOBACZ CO PARTIE CHCĄ ZMIENIĆ PO WYBORACH *

Znamy gospodarcze pomysły wszystkich ugrupowańZa kolejną niedotrzymaną obietnicę rządową uznał sprawę stoczni szczecińskiej. Przypominał jej upadek i obietnicę premiera Donalda Tuska dotyczącą ratowania zakładu. - _ Jeśli chodzi o stołki i limuzyny, to politycy PO-PSL są zawsze na miejscu; jeśli chodzi o stocznię, nie biorą odpowiedzialności na siebie _ - dodał odnosząc się do wypowiedzi wicepremiera, ministra gospodarki Waldemara Pawlaka (PSL), który podczas uroczystości rocznicowych Porozumień Sierpniowych w Szczecinie mówił, że to nie on odpowiada za upadek stoczni.

Jak zaznaczył Napieralski, rząd także nie zrealizował obietnicy komputerów dla uczniów. Zapewniał, że SLD ma program, dzięki któremu każde dziecko w Polsce będzie mogło skorzystać z osiągnięć nowych technologii.

_ - Lekki laptop, lekki komputer będą do ich dyspozycji. Tylko my mówimy, że komputer jest ostatnim elementem tego programu. Bo trzeba przygotować programy nauczania, bo trzeba zainwestować w zmianę infrastruktury w szkole. Trzeba przygotować nauczycieli i dać im narzędzia. A na końcu dać komputer dziecku. Ale ten komputer ma być po to, aby dziecko mogło z niego korzystać, a nie żeby był kolejnym gadżetem, albo cegłówką, która jest niepotrzebna i leży gdzieś z boku _ - tłumaczył Napieralski.

Najświeższe wiadomości wyborcze w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t90928.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nie;wyobrazam;sobie;debaty;z;gilowska,91,0,902747.html) "Nie wyobrażam sobie debaty z Gilowską" Szef PiS zaproponował, by jego partię w debatach o gospodarce reprezentowała Zyta Gilowska.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/47/t137007.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/przelom;kaczynski;chce;debatowac;z;tuskiem,64,0,902720.html) Przełom. Kaczyński chce debatować z Tuskiem Prezes PiS proponuje Platformie cykl debat na neutralnym gruncie. Warunkiem jest przedstawienie przez PO programu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/202/t87242.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/czy;po;lamie;prawo;grozi;jej;grzywna,248,0,902648.html) Czy PO łamie prawo? Grozi jej grzywna Partia Donalda Tuska wydrukowała milion książeczek Polska w budowie i rozdaje je na ulicach. Na większości z nich nie ma informacji, że to materiał wyborczy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/36/t136996.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/eksperci;polakow;nie;obchodza;debaty;politykow,189,0,902589.html) Eksperci: Polaków nie obchodzą debaty polityków Podzielone partie, podzielone media, niemal równocześnie na antenach trzech stacji telewizyjnych toczyły się dwie debaty wyborcze.
Tagi: wybory 2011, sld, sejm, polityka, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz