Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Trzeba wymienić rząd, Komorowskiego nie akceptuję"

0
Podziel się:

Prezes PiS twierdzi, że Rada Ministrów oszukuje Polaków.

"Trzeba wymienić rząd, Komorowskiego nie akceptuję"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że wczorajsze zaprzysiężenie było wynikiem śmierci jego brata w katastrofie lotniczej. Prezes PiS dodał, że łatwiej byłoby mu mówić o święcie demokracji, gdyby ta uroczystość zaprzysiężenia odbywała się w grudniu.

Prezes PiS dodał, że są także inne przyczyny jego nieobecności na zaprzysiężeniu Bronisława Komorowskiego. - _ Pan Komorowski przywitał wybór Lecha Kaczyńskiego na prezydenta słowami: "s __ zkoda Polski" _, _ a po zamachu w Gruzji powiedział, że "z trzydziestu metrów to ślepy snajper, by trafił _".

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:
_ _

Druga sprawa komentowana przez prezesa PiS to polityka rządu. - Został opublikowany dokument polityki rządu, która sprowadza się do dezinformacji opinii publicznej. Ta polityka przekłada się na sytuację życiową Polaków - ostrzega Jarosław Kaczyński przed Wieloletnim Planie Finansowym. - Najlepszym rozwiązaniem jest zmiana rządu, choć to nie jest w tej chwili możliwe - dodał Kaczyński.

Według Kaczyńskiego, polityka rządu ws. finansów jest nastawiona jedynie na propagandę. Rząd przez nawoływanie przez Tuska do niepłacenia abonamentu wpływa na rozluźnienie w sprawie finansów publicznych.

_ ZOBACZ TAKŻE: _

KOMENTARZE
(0)