Notowania

kaczyński
07.08.2010 12:22

"Trzeba wymienić rząd, Komorowskiego nie akceptuję"

Prezes PiS twierdzi, że Rada Ministrów oszukuje Polaków.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że wczorajsze zaprzysiężenie było wynikiem śmierci jego brata w katastrofie lotniczej. Prezes PiS dodał, że łatwiej byłoby mu mówić o święcie demokracji, gdyby ta uroczystość zaprzysiężenia odbywała się w grudniu.

Prezes PiS dodał, że są także inne przyczyny jego nieobecności na zaprzysiężeniu Bronisława Komorowskiego. - _ Pan Komorowski przywitał wybór Lecha Kaczyńskiego na prezydenta słowami: "s __ zkoda Polski" _, _ a po zamachu w Gruzji powiedział, że "z trzydziestu metrów to ślepy snajper, by trafił _".

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:
_ _

Druga sprawa komentowana przez prezesa PiS to polityka rządu. - Został opublikowany dokument polityki rządu, która sprowadza się do dezinformacji opinii publicznej. Ta polityka przekłada się na sytuację życiową Polaków - ostrzega Jarosław Kaczyński przed Wieloletnim Planie Finansowym. - Najlepszym rozwiązaniem jest zmiana rządu, choć to nie jest w tej chwili możliwe - dodał Kaczyński.

Według Kaczyńskiego, polityka rządu ws. finansów jest nastawiona jedynie na propagandę. Rząd przez nawoływanie przez Tuska do niepłacenia abonamentu wpływa na rozluźnienie w sprawie finansów publicznych.

_ ZOBACZ TAKŻE: _

* _ [ Rząd planuje podwyżkę VAT. Na wszystko, oprócz żywności ]( http://msp.money.pl/wiadomosci/podatki/artykul/rzad;planuje;podwyzke;vat;na;wszystko;oprocz;zywnosci,123,0,649595.html ) _
* _ [ We Francji komentują nieobecność prezesa PiS-u na zaprzysiężeniu ]( http://news.money.pl/artykul/we;francji;komentuja;nieobecnosc;prezesa;pis-u;na;zaprzysiezeniu,219,0,652507.html ) _
Tagi: kaczyński, rząd, komorowski, zaprzysiężenie, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz