Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybuch w kamienicy. Nie żyje jedna osoba

0
Podziel się:

Do wybuchu doszło ok. 1 w nocy w kamienicy przy ul. Starachowickiej.

Na miejscu są już policyjni pirotechnicy, którzy ustalają przyczyny zdarzenia. Z budynku i przyległej do niego drugiej kamienicy trzeba było ewakuować 24 osoby.

Wybuch w kamienicy. Nie żyje jedna osoba
(Redos/Reporter)
bEEshNlx

Jedna osoba zginęła w wyniku wybuchu, do którego doszło w nocy w jednej z kamienic mieszkalnych w Wałbrzychu (Dolnośląskie). Z budynku i sąsiadującej z nim drugiej kamienicy ewakuowano 24 osoby.

_ Obecnie nie wiadomo jeszcze co było przyczyną eksplozji. Ofiara to 23-letni mężczyzna, najprawdopodobniej właściciel mieszkania _ - powiedziała rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu asp. Joanna Żygłowicz.

Do wybuchu doszło ok. 1 w nocy w kamienicy przy ul. Starachowickiej.

bEEshNlz

Na miejscu są już policyjni pirotechnicy, którzy ustalają przyczyny zdarzenia. Z budynku i przyległej do niego drugiej kamienicy trzeba było ewakuować 24 osoby. Nie wiadomo jeszcze czy będą mogły one wrócić do swoich mieszkań.

_ Budynek, w którym doszło do eksplozji jest bardzo mocno zniszczony i wygląda na nienadający się do zamieszkania. Sąsiednia kamienica nie została jednak mocno uszkodzona i prawdopodobnie jej mieszkańcy będą mogli do niej wrócić _ - mówiła Żygłowicz.

Czytaj więcej w Money.pl
Wstrząsające dane o pożarach lasów w Polsce 349 pożarów wybuchło w lasach w ubiegłym tygodniu. W ciągu ostatniej doby lasy płonęły aż w 54 miejscach.
Zamachowiec samobójca zabił 24 osoby Samochody wypełnione materiałami wybuchowymi eksplodowały w pobliżu wjazdu do więzień i zamachowcy wdarli się do wnętrza. Starcia trwały całą noc; brały w nich udział wojskowe śmigłowce.
Nawałnice przeszły nad Polską. Liczne zalania Ewakuowane 24 osoby, zniszczone mosty i drogi - to pierwsze podsumowania skutków intensywnych ulew, które przeszły wczoraj nad północną częścią województwa śląskiego.
bEEshNma
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)