Notowania

PiS
02.10.2011 16:05

Kaczyński: Głos na PO, to poparcie Palikota

Prezes PiS podczas konwencji w Warszawie zaapelował, by Polacy nie głosowali na małe ugrupowania. Zobacz dlaczego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- _ Jeżeli nie PiS, to Janusz Palikot z Donaldem Tuskiem. Każdy, kto odda głos na PO, głosuje za tym, żeby Palikot rządził Polską _ - przestrzegał dzisiaj podczas konwencji swojej partii Jarosław Kaczyński.

W ocenie Jarosława Kaczyńskiego, obecna Polska jest kontynuacją Polski z czasów PRL, co jest skutkiem zaniechania rzadzących. Prezes PiS podkreślał, że aby zmienić Polskę, Polacy powinni budować swoją siłę bazując na poczuciu własnej wartości. Przekonywał, że jego partia potrafi Polskę zmienić na lepsze.

- _ My możemy, w przeciwieństwo do Donalda nic-nie-mogę Tuska _ - mówił Kaczyński.

Jarosław Kaczyński zaapelował też, by nie głosować na małe ugrupowania, bo jak powiedział, _ pomożecie w ten sposób Tuskopalikotowi _. Kaczyński mówił też o konieczności działań, których nie przeprowadzono od czasu upadku komunizmu zarówno w sferze gospodarczej, jak i społecznej.

- _ Po reformach Balcerowicza ogłoszono, że wszystko załatwi rynek _ - powiedział Kaczyński dodając, że że wszystkie kraje, które nadrobiły różnicę między sobą a czołówką światową, prowadziły w przeciwieństwie do polskiego rządu politykę wspierającą własne państwo.

- _ W tej sferze zaniechania trzeba zacząć działania i zacząć rozwiązywać problemy, a są one bardzo rozległe _ - dodał prezes PiS.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t111377.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;czy;kaczynski;robi;komorowskiemu;laske,98,0,918370.html) Kaczyński robi mu łaskę? "To jego obowiązek" Nie dajmy się zwariować - mówi premier Donald Tusk proszony o komentarz do wypowiedzi prezesa PiS o prezydencie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/2/t132098.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/pogodny;sympatyczny;otwarty;po;prostu;jaroslaw;kaczynski,46,0,916526.html) Pogodny, sympatyczny, otwarty. Po prostu Jarosław Kaczyński O swoim prezesie opowiada poseł PiS Joachim Brudziński.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/124/t136572.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/money;pl;ocenia;rzady;ewy;kopacz;to;stracony;czas,149,0,830101.html) Rządy Ewy Kopacz. To stracony czas Wydatki na leczenie wzrosły o 30 procent, jednak nie udało się dokończyć żadnej z zapowiadanych dużych reform.
Tagi: PiS, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz