Notowania

wiadomości
04.11.2008 13:28

Mgła zatrzymała Pawlaka. Nie poleciał do Mińska

Z powodu trudnych warunków rządowy samolot nie wystartował z Warszawy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

WicepremierWaldemar Pawlakmimo wcześniejszych zapowiedzi nie złożył wizyty na Białorusi. Rządowy samolot nie wystartował z Warszawy z powodu gęstej mgły.

Byłaby to pierwsza, od czterech lat, wizyta na tak wysokim szczeblu przedstawiciela polskiego rządu.

Kilka miesięcy temu Mińsk odwiedził szef polskiej dyplomacjiRadosław Sikorski

Wicepremier miał wylądować na lotnisku _ Mińsk-1 _ przed godziną 10 czasu białoruskiego. Na tablicy informacyjnej jednak co kilkanaście minut pojawiały się komunikaty, że start z Warszawy opóźnia się z powodu mgły. Dopiero trzy godziny później zapadła ostateczna decyzja, że wicepremier nie leci.

| Pawlak wspólnie z przedstawicielami białoruskiego rządu miał uczestniczyć w polsko-białoruskim Forum Gospodarczym. Polskę na Forum reprezentuje delegacja ministerstwa gospodarki oraz kilkudziesięciu polskich biznesmenów i samorządowców. |
| --- |

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Sikorski wierzy w zmiany na Białorusi ]( http://news.money.pl/artykul/sikorski;wierzy;w;zmiany;na;bialorusi,207,0,366799.html )
* [ "Marchewka" dla Łukaszenki będzie skuteczna? ]( http://news.money.pl/artykul/marchewka;dla;lukaszenki;bedzie;skuteczna,2,0,366850.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz