Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
miller
16.06.2011 09:24

Miller: W rządzie Kaczyńskiego funkcjonował aparat przymusu

Według byłego premiera, żarty polityków PiS-u na temat raportu komisji w sprawie śmierci Barbary Blidy, są niedopuszczalne.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Były premier Leszek Miller ocenia, że raport przewodniczącego komisji badającej okoliczności śmierci Barbary Blidy, pokazuje funkcjonowanie _ aparatu przymusu _ w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

Na czele komisji stoi poseł SLD Ryszard Kalisz. Z dokumentu wynika, że Barbara Blida nie planowała popełnienia samobójstwa. Raport rekomenduje postawienie przed Trybunałem Stanu Jarosława Kaczyńskiego i ministra sprawiedliwości w rządzie PiS Zbigniewa Ziobrę.

Obaj politycy bagatelizowali tezy raportu, a prezes PiS zażartował, że kupi sobie kożuch i czeka na zesłanie na Syberię. Leszek Miller powiedział w radiowej _ Trójce _, że żartowanie w tej sprawie jest niedopuszczalne.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI LESZKA MILLERA:

Leszek Miller zdementował ponadto medialne doniesienia, jakoby miał już zapewniony start w wyborach parlamentu. Były premier podkreślił, że do tej pory nie dostał propozycji startu z list wyborczych SLD.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/31/t128799.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/kalisz;nagle;wszyscy;zapomnieli;czym;byla;iv;rp,220,0,851420.html) Kalisz: Nagle wszyscy zapomnieli, czym była IV RP Raport komisji Barbary Blidy ma jeden cel: _ pokazać prawdę _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/t131974.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;kalisz;przedstawil;dobry;i;spojny;raport;w;sprawie;blidy,107,0,851563.html) Napieralski: Kalisz przedstawił dobry i spójny raport w sprawie Blidy Według projektu raportu, były premier Jarosław Kaczyński i były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro powinni stanąć przed Trybunałem Stanu za złamanie konstytucji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/124/t136572.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/money;pl;ocenia;rzady;ewy;kopacz;to;stracony;czas,149,0,830101.html) Money.pl ocenia rządy Ewy Kopacz. To stracony czas Wydatki na leczenie wzrosły o 30 procent, jednak nie udało się dokończyć żadnej z zapowiadanych dużych reform.
Tagi: miller, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz