Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sygnały Dnia Paweł Zalewski z PiS: jestem lojalny wobec państwa jaki i swojej partii

0
Podziel się:

Paweł Zalewski nie zgadza się z zarzutami braku lojalności wobec PiS. W wywiadzie dla Programu Pierwszego Polskiego Radia Zalewski podkreślił, że zachował się lojalnie zarówno wobec państwa jak i wobec swojej partii. Dodał, że jako szef komisji spraw zagranicznych ma swoje obowiązki, które traktuje bardzo poważnie. Jednocześnie podkreślił, że oceniając szczyt w Brukseli wiążąca dla niego jest wypowiedź premiera w tej sprawie.

Paweł Zalewski dodał, że jest zaniepokojony zaostrzaniem się dialogu między rządem a opozycją. Zdaniem szefa sejmowej komisji spraw zagranicznych, warunkiem skutecznego prowadzenia polityki na arenie międzynarodowej jest zgodność głównych sił politycznych w kraju.

Kilka dni temu Paweł Zalewski w wywiadzie radiowym skarżył się, że sejmowa komisja spraw zagranicznych, którą kieruje, bezskutecznie próbowała uzyskać od pani minister odpowiedzi na pytania związane z wynikami brukselskiego szczytu. Członkowstwo Zalewskiego w PiS zostało zawieszone, a jego sprawą zajmie się partyjny sąd koleżeński.

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)