Notowania

wybory 2011
23.09.2011 15:25

18 autobusów PO rusza w kraj. Kto jedzie?

Po kraju jeździć mają ministrowie, liderzy list wyborczych, kandydaci PO do parlamentu i wolontariusze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Radek Pietruszka)

*Po kraju jeździć mają ministrowie, liderzy list wyborczych, kandydaci PO do parlamentu i wolontariusze, by przekonywać do głosowania w październikowych wyborach na partię Donalda Tuska. *

_ - W każdym regionie jeden autobus, na Mazowszu i Śląsku po dwa autobusy, no i jeden Tuskobus z Donaldem Tuskiem. Mam nadzieję, że przez te ostatnie dni kampanii dotrzemy wszędzie. Mamy bardzo ambitne plany - nasi kandydaci na posłów, wolontariusze, będą jeździli od rana do wieczora i spotykali się z Polakami w różnych miejscach _ - powiedziała rzeczniczka sztabu PO Małgorzata Kidawa-Błońska na konferencji prasowej w Warszawie.

Szef MSZ Radosław Sikorski poinformował, że jednym z autobusów rusza na Mazowsze, a był już w Małopolsce i na Śląsku Opolskim. - _ To jest fascynujące doświadczenie, nie tylko spotykanie (się) z ludźmi, ale też patrzenie na sukcesy samorządnej Polski. Otworzyłem schetynówkę - otwierałem już ambasady i konsulaty, ale schetynówki nigdy przedtem _- mówił Sikorski.

Jak dodał, liderzy list PO chcą jeździć po regionach i przypominać to, co już zrobiono i to, co PO chce zrobić w kolejnej kadencji. _ - Chcemy zrobić więcej dla Polski i zrobić więcej w tej kampanii, żeby ją wygrać _ - zadeklarował.

Autobusami po Polsce mają też podróżować m.in. marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna i minister zdrowia Ewa Kopacz - poinformowała Kidawa-Błońska. _ - Zakładamy, że jednego dnia taki autobus powinien przejechać 200 kilometrów _ - dodała.

Autobusem ochrzczonym przez media mianem _ Tuskobusa _ podróżuje od kilku dni po Polsce premier Donald Tusk. Do tej pory odwiedził woj. kujawsko-pomorskie, mazowieckie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.

[

]( http://www.money.pl/sekcja/wybory-2011/ )

Czytaj więcej o kampanii premiera Tuska w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t111377.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;czy;kaczynski;robi;komorowskiemu;laske,98,0,918370.html) Kaczyński robi mu łaskę? "To jego obowiązek" Nie dajmy się zwariować - mówi premier Donald Tusk proszony o komentarz do wypowiedzi prezesa PiS o prezydencie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/50/t156722.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;autobus;tuska;to;nic;nie;moge;bus,73,0,916553.html) Nie będzie "kaczobusu". Prezes woli samochód "Nic nie mogę bus" - tak prezes PiS Jarosław Kaczyński nazwał autobus, którym w Polskę wyruszył premier Donald Tusk.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/15/t41743.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;zacheca;do;posiadania;dzieci,234,0,919018.html) Tusk: Tyle dzieci powinna mieć polska rodzina Premier Donald Tusk uważa, że plan minimum na najbliższe lata, to polska rodzina z minimum dwójką dzieci.
Tagi: wybory 2011, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz