Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kandydat PiS na prezydenta Szczecina obiecuje darmowy internet

0
Podziel się

Darmowy internet w całym mieście oraz powrót do tradycyjnego herbu
Szczecina obiecuje Krzysztof Zaremba, kandydujący z ramienia PIS na prezydenta tego miasta.

bEhNUdmd

Darmowy internet w całym mieście oraz powrót do tradycyjnego herbu Szczecina obiecuje Krzysztof Zaremba, kandydujący z ramienia PIS na prezydenta tego miasta.

Senator Krzysztof Zaremba zapowiedział w poniedziałek, że jeśli zostanie prezydentem miasta zamierza m.in. stworzyć w Szczecinie największą w kraju sieć darmowego internetu, głównie po to by umożliwić mieszkańcom opiniowanie i ocenianie na stronie Urzędu Miasta projektów uchwał.

Chce również, aby miasto zrezygnowało z trwającej obecnie szerokiej kampanii promocyjnej "Floating Garden 2050", która - jego zdaniem - za dużo kosztuje i przynosi małe efekty promocyjne.

bEhNUdmf

Jednym z jej elementów jest zmodyfikowany herb miasta, który w tej formie zdaniem Zaremby mało przypomina już historycznego Gryfa Pomorskiego. "Szczecin nie powinien mieć barw partyjnych ani nowych herbów wymyślonych przez agencje reklamowe" - powiedział Zaremba, który startuje jako kandydat bezpartyjny, deklarujący otwartość na współpracę z różnymi partiami.

"Szczecin jest w zbyt złej sytuacji społeczno-gospodarczej, by wikłać się w spory partyjne. Dlatego do współrządzenia miastem zaprosimy radnych opozycyjnych. Potrzebna jest każda para rąk i każdy umysł chcący pracować dla miasta" - podkreślił Zaremba.

Politycy PiS poinformowali, że to pierwsza z cyklu zaplanowanych przez szczecińskie Prawo i Sprawiedliwość konferencji, na których co tydzień prezentowana będzie wizja rozwoju miasta pod rządami Zaremby.

"Chcemy na konferencjach przedstawiać bardzo szczegółowy program dla miasta i zapoznać z nim mieszkańców. Program podczas samej kampanii wyborczej jest zwykle zbyt hasłowy by dobrze mu się przyjrzeć" - podkreślił przewodniczący szczecińskiego PiS Leszek Dobrzyński.

bEhNUdml

Na następnej konferencji kandydata PiS na prezydenta omawiane mają być plany gospodarcze dla miasta. (PAP)

szt/ par/ mow/

bEhNUdmG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)