Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Jarosław Kaczyński
25.10.2010 11:29

Kolejna runda rozmów prezydenta o agresji

Dziś gościem głowy państwa będzie m.in. Marek Borowski z SdPl.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Łukasz Kamiński/ bpr.sejm.gov.pl)

Dziś Bronisław Komorowski spotka się z posłem koła SdPl Markiem Borowskim i Bogdanem Lisem z Demokratycznego Koła Poselskiego Stronnictwa Demokratycznego. Z przedstawicielami organizacji pozarządowych rozmawia dziś szef prezydenckiej kancelarii.

Poniedziałkowe rozmowy to kontynuacja cyklu spotkań organizowanych przez prezydenta na temat obniżenia poziomu agresji w życiu publicznym. Wcześniej na ten sam temat z przedstawicielami organizacji pozarządowych rozmawiał w Kancelarii Prezydenta jej szef Jacek Michałowski.

W weekend Bronisław Komorowski spotkał się z przedstawicielami KRRiT, Rady Etyki Mediów, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. Podczas spotkania była m.in. mowa o potrzebie utworzenia centrum monitoringu prasy i mediów.

W piątek prezydent spotykał się z liderami partyjnymi. Komorowski rozmawiał z premierem Donaldem Tuskiem, marszałkiem Sejmu Grzegorzem Schetyną, szefami SLD i PSL - Grzegorzem Napieralskim i Waldemarem Pawlakiem oraz przewodniczącymi klubów parlamentarnych: PO - Tomaszem Tomczykiewiczem, PiS - Mariuszem Błaszczakiem, PSL - Stanisławem Żelichowskim. W czwartek prezydent zaprosił prezesa PiS, ale Jarosław Kaczyński na rozmowę nie przyszedł.

Spotkania u prezydenta mają związek z wydarzeniami w łódzkim biurze PiS, gdzie w miniony wtorek zastrzelony został Marek Rosiak, a inny pracownik biura Paweł Kowalski został ciężko raniony nożem.

Czytaj w Money.pl

Tagi: Jarosław Kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz