Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Korki na zakopiance. Problemy przez remont

0
Podziel się

Na dwupasmowym wiadukcie w Chabówce ruch został zwężony do jednego pasa.

Korki na zakopiance. Problemy przez remont
(Artur Barbarowski/East News)
bDBclNXF

Turyści, którzy wyruszyli dziś na wypoczynek pod Tatry, utknęli w gigantycznym korku. Sznur aut stoi już na dwupasmowym odcinku zakopianki w miejscowości Lubień i ciągnie się przez 30 km do Chabówki, gdzie trwa remont wiaduktu.

Na dwupasmowym wiadukcie w Chabówce ruch został zwężony do jednego pasa. Jak poinformował dyżurny nowotarskiej policji, dalej droga biegnie dwupasmowo i ruch odbywa się normalnie. Aby ominąć korek, kierowcy powinni kierować się w Lubniu na Jordanów i dalej na Czarny Dunajec.

Kolejne utrudnienia czekają kierowców na końcowym odcinku trasy pod Tatry, gdzie korkuje się droga z Poronina do Zakopanego. Aby ominąć zator przy wjeździe do Zakopanego, należy z _ zakopianki _ skręcić na Olczę.

bDBclNXH

Zaplanuj podróż z Money.pl
Kierowcy maja również trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego w centrum miasta pod Giewontem.

Władze Zakopanego radzą, aby turyści pozostawiali pojazdy w miejscu zakwaterowania i poruszali się komunikacją zbiorową. Oblężenie przeżywają również parkingi przy tatrzańskich szlakach m.in. przed Morskim Okiem i Doliną Kościeliską.

Czytaj więcej w Money.pl
Chcą budować kolej napowietrzną nad zakopianką Koncepcję budowy nowoczesnej szybkiej kolei napowietrznej, łączącej Kraków z Zakopanem, przedstawiła...
Raj dla kierowców. Mają tam darmowe... By skorzystać z darmowej komunikacji miejskiej w Nysie trzeba będzie mieć przy sobie swoje prawo jazdy kategorii B oraz ważny dowód rejestracyjny samochodu.
Ukarali Janosika z Krupówek. Za jagnięta Mężczyzna w stroju Janosika pozował ze zwierzętami na Krupówkach do zdjęć z turystami.
bDBclNYi
Źródło:
KOMENTARZE
(0)