Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mazowieckie: Konwencja wyborcza PiS w Radomiu

0
Podziel się

Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie przedstawiło podczas środowej konwencji
wyborczej w Radomiu swojego kandydata na prezydenta tego miasta. Jest nim obecny prezydent Radomia
Andrzej Kosztowniak.

bEiJDqmt

Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie przedstawiło podczas środowej konwencji wyborczej w Radomiu swojego kandydata na prezydenta tego miasta. Jest nim obecny prezydent Radomia Andrzej Kosztowniak.

Szef mazowieckich struktur PiS Marek Suski podkreślał, że w tym roku w Polska świętuje 20-lecie samorządu. Według niego odrodzenie się samorządu i reforma samorządowa "była jednym z najbardziej udanych elementów polskiej transformacji".

Suski dziękował wywodzącemu się z PiS, obecnemu prezydentowi Radomia Andrzejowi Kosztowniakowi, za - jego zdaniem - bardzo udane cztery lata rządów w mieście. Do sukcesów obecnego prezydenta zaliczył m.in. wybudowanie pawilonu-ginekologicznego przy radomskim szpitalu specjalistycznym, nowoczesnej szkoły muzycznej i kolejnego w mieście basenu.

bEiJDqmv

Suski określił Kosztowniaka jako "świetnego menadżera swojego miasta, człowieka sukcesu, który chce odnosić sukcesy dla swojego miasta".

Kosztowniak zaznaczył, że jego sukcesy są wynikiem pracy całego zespołu.

Kandydat PiS na prezydenta przekonywał, że nigdy dotąd w mieście nie podjęto tylu inwestycji jak za jego kadencji. Mówił o inwestycjach m.in. w infrastrukturze drogowej oraz w oświacie i służbie zdrowia. Podkreślał, że miastu udało się pozyskać 370 mln zł z funduszy unijnych. (PAP)

ilp/ mok/

bEiJDqmW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)