Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Platforma się sypie? 50 działaczy wybiera się do PJN

0
Podziel się:

Chodzi o członków PO z regionu łódzkiego. Chcą odejść, bo zawiedli się na jej rządach.

Platforma się sypie? 50 działaczy wybiera się do PJN
(kprm.gov.pl)
bEUfXtit

To członkowie naszych regionalnych struktur - poinformował Andrzej Szac, wiceszef Platformy Obywatelskiej w powiecie łódzko-wschodnim. Chcą odejść, bo zawiedli się na rządach tej partii.

Według Szaca w całym regionie rezygnację z członkostwa w PO chce złożyć około 100 osób. Jak powiedział, powodem rezygnacji grupy działaczy jest m.in. to, że partia ta zawiodła oczekiwania swoich wyborców nie spełniając wyborczych obietnic. - _ Nie jesteśmy przeciwko komuś, jesteśmy za normalnością, a PO nam tego nie gwarantuje _ - oświadczył Szac.

- _ Kto chce - przychodzi, kto nie chce - odchodzi _ - tak informację komentuje szef łódzkiego regionu PO Andrzej Biernat. Jak oznajmił, że o sprawie dowiedział się od dziennikarzy. - _ Do mnie nikt się z zamiarem odejścia nie zgłaszał. Pewnie są tacy, którzy oczekiwali, że partia im da pracę i załatwi sposób na życie, a okazało się, że to nie jest tak, że trzeba mieć jeszcze jakieś umiejętności _ - powiedział szef łódzkiego regionu PO.

bEUfXtiv

Poinformowany, że o zamiarze odejścia grupy łódzkich działaczy mówi Andrzej Szac, Biernat odparł, że spotkał Szaca raz w życiu - przed kilkoma miesiącami, kiedy ten poprosił go o pomoc w znalezieniu pracy.

- _ Pan Szac był pracownikiem jakiegoś ośrodka Ministerstwa Sprawiedliwości czy spraw wewnętrznych - stracił pracę i przyszedł kiedyś do mnie z prośbą o pomoc w poszukiwaniu pracy. Ale ja nie jestem ani pracodawcą, ani biurem pośrednictwa pracy _ - powiedział szef łódzkiej PO.

Pytany, czy i jak zamierza reagować na perspektywę odejścia blisko setki osób z łódzkiej PO, Biernat odparł: _ Ale na co mam reagować? To jest Platforma Obywatelska: kto chce - przychodzi, kto nie chce - odchodzi _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t139144.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bartosz;arlukowicz;to;dopiero;poczatek;transferow,112,0,826736.html) Bartosz Arłukowicz to dopiero początek transferów Platforma zaprasza na swoje listy PJN, ale też Włodzimierza Cimoszewicza i Marka Borowskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/122/t130682.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/jakubiak;w;psl;czeka;ja;ciezka;praca,132,0,830852.html) Jakubiak w PSL? "Czeka ją ciężka praca" Adam Struzik z Polskiego Stronnictwa Ludowego uważa, że Elżbieta Jakubiak mogłaby przejść do jego partii. O możliwym transferze posłanki PJN-u, a wcześniej PiS-u do Stronnictwa informowały media.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/126/t130686.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/jako;kapitan;zejde;z;pokladu;ostatnia,238,0,828654.html) "Jako kapitan, zejdę z pokładu ostatnia" Joanna Kluzik-Rostkowska zapewnia, że Polska Jest Najważniejsza nie prowadzi żadnych rozmów z Platformą, ani z innymi partiami.
bEUfXtiW
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)