Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Radom: Zatrzymano pracownika poczty, który ukradł 300 tys. zł.

0
Podziel się:

28-letniego pracownika radomskiej poczty, który
ukradł z niej 300 tys. złotych zatrzymała policja. Artur Ż. był
odpowiedzialny za przenoszenie pieniędzy do kasy zbiorczej.
Zniknął z dziennym utargiem zapakowanym w firmowy worek -
poinformowała w poniedziałek Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji
z siedzibą Radomiu.

28-letniego pracownika radomskiej poczty, który ukradł z niej 300 tys. złotych zatrzymała policja. Artur Ż. był odpowiedzialny za przenoszenie pieniędzy do kasy zbiorczej. Zniknął z dziennym utargiem zapakowanym w firmowy worek - poinformowała w poniedziałek Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą Radomiu.

Do kradzieży doszło wieczorem 28 grudnia ubiegłego roku w oddziale poczty przy ul. Prażmowskiego w Radomiu. Mężczyzna miał przenieść pieniądze na piętro, ale nie zrobił tego. Zabrał je i oddalił się z miejsca pracy.

"Okazało się, że ten człowiek ma upodobania do hazardu i to mogło być jedną z przyczyn kradzieży. W ciągu tygodnia ustaliliśmy jego miejsce pobytu. Został zatrzymany w niedzielę w Białej Podlaskiej. Schronienia udzielił mu mieszkaniec Radomia, który wynajął tam mieszkanie" - powiedział rzecznik prasowy mazowieckiej policji, nadkom. Tadeusz Kaczmarek.

Policjanci zatrzymali Artura Ż., a także 42-letniego mężczyznę, który wynajmował mu mieszkanie i jego 17-letniego syna. Nie wiadomo dotychczas, co się stało z utargiem. Sprawca kradzieży jest przesłuchiwany. Pracował na poczcie od roku.

Całą trójkę zatrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu i wydziału kryminalnego mazowieckiej policji. (PAP)

ilo/ pz/

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)