Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

USA: Charlie Sheen miał grozić śmiercią swej żonie

0
Podziel się

Znany hollywoodzki aktor Charlie Sheen, zatrzymany w Wigilię w
Kolorado za "przemoc małżeńską", miał grozić swojej żonie śmiercią, przykładając jej nóż do gardła
- podał we wtorek portal internetowy TMZ.com, specjalizujący się w informacjach o życiu celebrytów.
Sheen wraz ze swą żoną Brooke Mueller i dziećmi spędzał święta w narciarskim kurorcie Aspen.

bEjaVYKt

*Znany hollywoodzki aktor Charlie Sheen, zatrzymany w Wigilię w Kolorado za "przemoc małżeńską", miał grozić swojej żonie śmiercią, przykładając jej nóż do gardła - podał we wtorek portal internetowy TMZ.com, specjalizujący się w informacjach o życiu celebrytów. Sheen wraz ze swą żoną Brooke Mueller i dziećmi spędzał święta w narciarskim kurorcie Aspen. *

Aktor trafił do więzienia i po zapłaceniu 8.500 dolarów kaucji został zwolniony. Ma się pojawić przed sędzią 8 lutego 2010 roku.

Według mediów Sheen zaatakował żonę, gdy zażądała rozwodu i opieki nad dziećmi. Sheen zaprzecza, jakoby groził żonie.

bEjaVYKv

Mueller, która zadzwoniła na numer policyjny 911, powiedziała, że aktor groził, że zleci zamordowanie jej przez byłego policjanta.

44-letni Sheen miał już w latach 90. kłopoty z prawem w związku z problemami z narkotykami i stosowaniem przemocy małżeńskiej.

Charlie i Brooke są małżeństwem od 19 miesięcy. W marcu urodziły im się bliźniaki - Max i Bob. Aktor ma dwie córki z aktorką Denise Richards, z którą rozwiódł się w 2006 roku po czterech latach małżeństwa; ma także 23-letnią córkę z wcześniejszego związku.

Sheen jest obecnie jednym z najlepiej opłacanych aktorów telewizyjnych w USA - występuje w kasowych serialach "Dwa i pół człowieka" oraz "Spin City". Zwrócił na siebie uwagę rolami w takich filmach jak "Pluton" Oliviera Stone'a i "Wall Street". (PAP)

bEjaVYKB

jo/ mc/

5391289

bEjaVYKW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)