Notowania

michał boni
01.07.2010 08:57

W przyszłym tygodniu poznamy projekt budżetu

Zapowiedział to Michał Boni, szef Zespołu Doradców Strategicznych premiera.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu znane będą założenia do przyszłorocznego budżetu - zapowiedział w TOK FMMichał Boni, szef Zespołu Doradców Strategicznych premiera.

_ - Kończą się prace nad szacowaniem skutków powodzi, a to jest istotne, żeby wiedzieć, jak budować priorytety w przyszłorocznym budżecie _ - powiedział Boni w rozmowie z TOK FM.

_ - Ta pozycja związana z usuwaniem skutków powodzi, nakładami na infrastrukturę z tym związanymi, będzie bardzo ważna i myślę, że w przyszłym tygodniu po uzyskaniu pełnych informacji na ten temat będziemy gotowi przedstawiać założenia i już nad nimi dyskutować, i szybko je również - mam nadzieję - przyjmować _ - dodał Boni.

Rząd powinien przedstawić założenia do budżetu do 15 czerwca, jednak w tym roku ze względu na powódź poprosił partnerów społecznych o przesunięcie tego terminu i uzyskał na to zgodę.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Będą unijne sankcje za brak dyscypliny w finansach? ]( http://news.money.pl/artykul/beda;unijne;sankcje;za;brak;dyscypliny;w;finansach,221,0,638685.html )
* [ Balcerowicz o wyborach: "Nie ma sensu głosować na katastrofę" ]( http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/balcerowicz;o;wyborach;nie;ma;sensu;glosowac;na;katastrofe,48,0,637744.html )
Tagi: michał boni, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz