Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
waldemar pawlak
20.06.2010 20:20

Waldemar Pawlak głosował w Pacynie

#

Podziel się
Dodaj komentarz

#

EMBARGO DO GODZ. 20.00 W NIEDZIELĘ NA TREŚCI ZAWIERAJĄCE ELEMENTY AGITACJI WYBORCZEJ

#

20.06. Płock (PAP) - Według wicepremiera, prezesa PSL Waldemara Pawlaka, udział w wyborach prezydenckich to decyzja, od której zależy kształt Polski w najbliższych latach.
Pawlak, który jest kandydatem ludowców na prezydenta, głosował przed południem wraz z synem Maciejem w lokalu obwodowej komisji wyborczej nr 1 w Pacynie pod Płockiem.

"Bardzo ważne jest żeby w tej chwili jak najwięcej osób wzięło udział w głosowaniu i głosowało zgodnie z sercem, zgodnie ze swoim przekonaniem, bo to jest też decyzja, która będzie kształtowała przyszłość naszego kraju i każdego z nas" - powiedział dziennikarzom po głosowaniu Pawlak.

Uchylił się od odpowiedzi na pytanie, czy będzie druga tura wyborów prezydenckich. "Za parę godzin się przekonamy. Po godzinie dwudziestej możemy wrócić do takiej dyskusji, dywagacji o tym, jak dalej postępować. Z mojej strony będzie ciekawa propozycja" - zapowiedział Pawlak.

W okręgu płocko-ciechanowskim, w skład, którego wchodzi Pacyna, razem z wyborami prezydenckimi odbywają się wybory uzupełniające do Senatu, gdzie do obsadzenia jest m.in. mandat po senator Janinie Fetlińskiej z PiS, która zginęła w katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku 10 kwietnia. (PAP)

mb/ la/

Tagi: waldemar pawlak, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz